• з Днем Перемоги

Дорогі земляки! Шановні ветерани!

Вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення, а також із 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

В ці травневі дні – восьмого та дев’ятого травня – ми вшановуємо жертв Другої світової війни 1939-1945 років, а також згадуємо подвиг наших героїв, тих, хто виборов для нас мир і свободу в страшному поєдинку з ворогом.

72 роки відділяє світ від тих травневих днів, коли відлунали залпи найбільшої в історії людства війни. Цей день завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ і гіркий сум водночас. Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Шановні ветерани! Завойована вашим поколінням Перемога сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Ваш подвиг гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність і територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Від усього серця вітаю всіх із Днем Перемоги та Днем пам’яті та примирення! Нехай війна, яка прокотилася глибоким горем по мільйонах людських доль, буде останньою на нашій землі, нехай злагода і добробут панують у кожній оселі, адже одвічна воля народу України до миру, свободи і кращого життя є непереможною!

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і плідної праці на рідній землі!

Голова Юр’ївської райдержадміністрації  Вадим ЗОЛОТОПУП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *