Дорога для міста і для села

Наприкінці липня 2016-го року народний депутат Вадим Нестеренко приймав у підрядника одразу дві капітально відремонтовані дороги – вулицю Плеханова в Новомосковську та Щорса в маленькому селі Хащеве.

Можна сказати, що Плеханова є основною транспортною магістраллю мікрорайону Животилівка. Капітальний ремонт тут не проводився за весь період існування вулиці. Хтось із місцевих жителів помітив, що живе тут вже 80 років, але подібного масштабу робіт не бачив. Депутат особисто контролював хід робіт, гроші на які були вишукані в обласному бюджеті завдяки його ж зусиллям.

– Губернатор Валентин Резніченко та обласні депутати поставилися з розумінням до наших проблем. Плеханова – перший настільки великий об’єкт, відремонтований у Новомосковську за обласні гроші, а до кінця року ми сподіваємося відремонтувати тут ще дві або три великих вулиці. З огляду на те, що в Новомосковську за останні кілька років капітально ремонтувалися лише Спаська та Куйбишева, обсяг робіт цього року можна вважати досить значним, але ж ми також ведемо поточний ремонт Гетьманської та Сучкова, робимо освітлення в різних районах, – заявив нардеп.

Вулиця Щорса в Хащевому виявилася практично побудованою з нуля. Жителі характеризують будівельні роботи, як маленьке диво. Голова райадміністрації Павло Селіхов повідомив, що з районного бюджету на будівництво доріг виділено 6 млн грн, а обласний депутат Анатолій Білик висловив задоволення щодо того, що обласна рада теж не залишилася осторонь і фінансово підтримала район у питанні дорожнього будівництва. Вадим Нестеренко підкреслив, що намагається працювати тільки з підрядниками, які довели свою майстерність і порядність.

Сергій ВЕРЬОВКІН

До речі

Завдяки роботі нардепа Вадима Нестеренка в Юр’ївському районі за кошти обласного бюджету в 2016-му році було реалізовано 8 проєктів із капітального ремонту дорожнього покриття доріг комунальної власності в обсязі 10270,986 тис. грн. Завершальним етапом стало своєчасне закінчення капітального ремонту дорожнього покриття в смт Юр’ївка на вулиці Вишневій, на яку було виділено 1368 тис. грн.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *