Довіряти потрібно справам, а не словам

Анатолій Григорович Чуприна – кандидат на посаду голови об’єднаної Личківської громади

Що кажуть односельці про свого сільського голову, чому люди довіряють Анатолію Григоровичу та поважають його? Ось які ділові та людські якості бачать і цінують люди у своєму сільському голові:

Обіцяє тільки те, що дійсно може зробити. І обов’язково робить усе те, що обіцяв.

Люди, які зверталися до свого сільського голови з питаннями та пропозиціями, відмінно знають, що Анатолій Григорович слів на вітер не кидає. Якщо щось пообіцяв, його слову можна вірити – обов’язково зробить. Причому, зробить якісно та вчасно. Перед тим, як дати обіцянку, він ретельно продумує та прораховує, як цю обіцянку можна виконати, якими силами та коштами. Тому планам і обіцянкам Чуприни можна вірити. Він не підведе.
Багатий життєвий досвід і знання всіх напрямків життя села допомагають Чуприні приймати правильні рішення.
Анатолій Григорович має вищу освіту, різнобічний трудовий досвід, він не паперовий, а технічно грамотний керівник. І про яку б проблему не йшлося – про влаштування освітлення вулиць або заміну водопроводу, про організацію роботи школи або залучення інвестицій, – Чуприна досконально розбирається в темі. Тому він приймає правильні та грамотні рішення на користь усій громаді.

Личківський голова – системний і послідовний керівник, він не «латає дірки», а працює на перспективу.

Ні для кого не секрет, що за останні два десятки років інфраструктура українських сіл занепала. Проблем стільки, що не знаєш за що хапатися. Невмілі керівники хапаються за все відразу й нічого не встигають довести до кінця. А Чуприна вміє вибудовувати пріоритети і стратегію.
Обираючись сільським головою вперше 2012 року, Анатолій Григорович зібрав активних жителів села і разом із ними визначив три головні напрямки роботи, які на той момент вимагали негайної уваги. Йдеться про водовод, який частково був відсутній у селі, погані дороги та непрацююче вуличне освітлення. І ці три проблеми за п’ять років були в основному вирішені, причому, інноваційними методами.
Чуприна добре розбирається в нових технологіях та інноваціях, йде в ногу з часом.

Якщо потекла труба водопроводу, то 99% керівників виберуть простий і швидкий шлях ліквідації аварії – накажуть забити в трубу «чопик» або накласти «хомут». Нехай це допоможе ненадовго, зате мороки менше.

Анатолій Григорович гадає інакше. Він подивився на досвід передових міст і прийняв рішення про поступову заміну в селі залізних труб водоводу на пластикові. Нові труби прослужать дуже довго, і витрати на їхню прокладку окупляться і з точки зору економіки, і з точки зору зручності для жителів.
Гарного керівника відрізняє вміння створювати команду хороших фахівців і відповідальних виконавців.

Давно відомо, що один у полі не воїн. Навіть найгеніальніший керівник нічого не зможе зробити, якщо не приверне до роботи і реалізації планів грамотних і відповідальних виконавців. Багато начальників при формуванні команди обирають зручний для них варіант – звуть до неї родичів, однопартійців, людей, які не дратують керівника наявністю власної думки.
Анатолій Чуприна, навпаки, намагається залучити до своєї команди тільки грамотних і відповідальних фахівців. Нехай навіть вони розходяться в партійних пристрастях, головне, щоб кожен у команді знав свою справу, вмів брати на себе відповідальність, умів відстоювати свою позицію.
Чуприна – людина скромна, не випинає себе. І з великою повагою ставиться до людей.
Об’єднана сільська громада дуже схожа на велику родину. А голова родини повинен кращий шматок віддати дітям і літнім людям, він не повинен виховувати й давати вказівки кулаком по столу. Авторитет голови родини тримається в тому числі на його особистому прикладі, на його скромності та повазі до кожного члена сім’ї.
Анатолій Григорович за 5 років показав саме такий стиль керівництва. Селяни поважають Чуприну за його вміння вислухати людину, зрозуміти, допомогти, піти назустріч. Педагогічна освіта та педагогічний досвід багато чого вартує для будь-якого керівника. Ніхто не чув від Анатолія Чуприни грубості чи хамства, він вміє переконувати з повною повагою до співрозмовника.

З програми Анатолія Чуприни для Личківської ОТГ:

– Щоб мешканцям наших сіл не потрібно було їхати до райцентру на рентген або УЗД, ми повинні відкрити в себе в амбулаторії кабінет ультразвукової діагностики, а також рентген-кабінет. Так зможемо заощадити людям і час, і гроші.
– Забезпечити медустанови наших сіл додатковими автомобілями, щоб медики в разі гострої необхідності могли виїжджати на екстрені виклики в межах громади.
– У Личковому школа не заповнена на 100%, і в сусідніх селах схожа ситуація, це означає, що державної освітньої субвенції на їхнє утримання не вистачатиме. Але поки я керуватиму об’єднаною громадою, жодна школа не закриється.
– Всі основні довідки, документи, виписки селяни повинні отримувати у себе в селі, а не в райцентрі. Я вважаю, що витрачати цілий день для отримання довідки – недозволена розкіш для будь-якої людини, тем більше для літньої.
– Бібліотеку треба перетворити на сучасний культурний центр для всіх жителів різного віку. Бібліотека потребує розширення простору, підключення якісного швидкісного Інтернету і придбання сучасної комп’ютерної техніки, заміни старих меблів. І для пенсіонерів теж знайдеться місце в такому культурному центрі – це буде «інститут третього віку».
– Поруч із будівлею сільради мрію облаштувати великий спортивний майданчик для дітей та молоді. Створити їм такі умови, щоб хлопців тягнуло до спорту, а не до пива й сигарет.
– Вважаю, що дуже важливо зберегти в наших селах пасовища, яких не вистачає. Треба, щоб земельні ділянки під пасовищами були оформлені документально, мали паспорта й коди. І я обіцяю, що у громади будуть свої пасовища, які ніхто не зможе забрати або використовувати не за призначенням.

Віталій ШИЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *