• Котовська школа

«Довгоремонт» Котовської школи буде завершено

Народний депутат України Вадим Нестеренко здійснив інспекційну поїздку в Котовську школу, де вже 8 років триває ремонт лівого крила, і взяв цей об’єкт під свій особистий контроль.

Проблема ремонту школи, який триває вже вісім років, переросла в розряд особливого занепокоєння та обурення діями підрядників. Вадим Нестеренко приділяє особливу увагу таким довгобудам на території округу, і кілька об’єктів у поточному році вже вдалося ввести в експлуатацію. На цій же школі, ще в жовтні минулого року підрядники запевняли, що зроблять все в найкращому вигляді та здадуть крило до нового року. Зауважте, – до минулого нового року! «Харчуватися гарячими обідами, користуватися цивiлiзованими актовим залом, бiблiотекою та теплими туалетами, займатися спортом не під дощем і снігом, а в залі – з нового 2016-го року зможуть учні села Котівка», – обнадійливо писала наша газета в номерi за 29 жовтня 2015 року, повіривши словам підрядників…

На жаль, через розтягнуті терміни будівництва, проблеми тут виникають як сніжний ком. За ці роки застаріла проектно-кошторисна документація, змінилися будівельні й санітарні норми. Доводити до розуму довгобуд завжди складніше, ніж будувати швидко та якісно з нуля. Підрядна організація взялася, але не змогла вирішити ці проблеми, і з нею розірвали контракт. Довелося починати спочатку: шукати грамотних проектантів і замовляти новий проект, а також – нових виконавців-підрядників. Останні обіцяють закінчити внутрішні роботи до лютого – березня. І, як видно, свою обіцянку виконають, оскільки з цього року об’єкт знаходиться на особистому контролі народного депутата.

– У 2016 році мені та всій моїй команді, яка працювала на території 38-го виборчого округу, вдалося почати і зробити, на мій погляд, рекордну кількість різноманітних об’єктів соціальної інфраструктури на селі – ремонти шкіл і дошкільних закладiв, медичних амбулаторій, будинків культури, відремонтували рекордну кількість доріг, що входять у структуру комунальної власності, – сказав ТРК після ретельного знайомства з поточним станом справ у відремонтованому крилі школи Вадим Нестеренко.

– Виняток становить ремонт Котовської школи. Здавалося б, не зовсім складні роботи перетворилися на довгоремонт, який тягнеться з 2008 року. Проблема була в тому, що спочатку вісім років тому не зовсім якісно був виконаний проект ремонту, через який і почалися інженерно-будівельні нестиковки. Потім припинилося й фінансування. Словом, біда не приходить сама…

Після того, як вдалося відновити фінансування і переробити цей нещасливий проект, проблема, нарешті, зрушила з мертвої точки. Щоправда, в процесі робіт у будівельників знову виникли деякі претензії вже до нового проекту, але їх, на щастя, можна вирішити в робочому порядку. Мається на увазі обладнання відмостки навколо школи для стоку води, яку бажано робити навесні, коли повністю прогріється грунт.

Дуже сподіваємося, що в лютому – на початку березня наступного року отримаємо кінцевий результат внутрішнього ремонту та учні зможуть повноцінно використовувати класи, їдальню, кухню, приміщення та зали, що знаходяться в цьому крилі школи.

Хочеться подякувати команді губернатора Дніпропетровщини Валентина Резніченка, який всіляко підтримував нас у добрих починаннях і проблемах і, звичайно ж, депутатів обласної ради та Прем’єр-міністра Гройсмана.

Після перерахунку проектно-кошторисної документації за сучасними стандартами (зокрема, додавання в проект кухонного і вентиляційного устаткування) вартість зросла до 2 млн 300 тисяч грн. З бюджету Магдалинівського району виділено 500 тис. грн на придбання кухонних плит. Вадим Нестеренко упевнений, що проблеми і фінансування, і будівельних робіт нарешті зрушили з мертвої точки. Він особисто контролюватиме хід робіт і надасть допомогу у вирішенні нагальних проблем будівництва.

З Котовської школи депутат поїхав у доброму гуморі. По-перше, знайшлися вирішення багатьох проблем довгобуду. По-друге, його дуже порадувала зустріч з учнями школи. Депутат заздалегідь завіз десяток ящиків із цукерково-шоколадними подарунками, яких в акурат налічувалося 190 кульків (за кількістю учнів), і деяку частину сам роздав першокласникам (на фото). А ще в імпровізованому актовому залі, де різнокольоровими вогнями та іграшками виблискувала шкільна новорічна ялинка, народному депутату, голові Магдалинівської райдерадміністраціі, голові Котовської сільради вдячні учні закотили приголомшливий концерт.

Євген ЄВТУШЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *