Дніпро зустрів Магдалинівських школярів

Ми, учні Юр’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дуже любимо подорожувати. За час навчання в школі ми вже побували в різних цікавих місцях Дніпропетровської області.

Під час вікенду ми знову мали нагоду побувати в місті Дніпро. Обласний центр радо нас зустрів. Спочатку ми відвідали парк ім. Тараса Шевченка, де, безумовно, кожен згадав великого батька українського народу та рядки з його поезій. Насолодилися видом на Дніпро, який є особливо прекрасним влітку. Далі слідувала екскурсія до дивовижного світу підводних мешканців акваріумного комплексу прісноводної фауни. У його будівлі споруджено 20 величезних акваріумів, у яких мешкають прісноводні види риб різних континентів, а також Дніпровського басейну.

А потім ми побували в обласному планетарії, невеликому зоряно-космічному театрі, подивилися виставу за  реальним сюжетом, де акторами були – невелике жовте Сонце, величезні, але далекі зірки та планети, супутники й комети, і навіть зірки, які «падають». Наприкінці подорожі по зоряному небу ми потримали в руках уламок справжнього метеориту і загадали бажання!

Завершили екскурсію  відвідуванням улюбленого місця всіх дітей і дорослих – кафе McDonalds.

Вже стомлені ми вирушили додому. Дорогою всі ділилися між собою враженнями.

Сподіваємось, це була не остання наша спільна екскурсія. І вже скоро ми обов’язково плануватимемо іншу. Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться з пам’яті.

Ми вдячні народному депутату України Вадиму Нестеренку, працівникам благодійного фонду «Твій Рідний край» за надання фінансової допомоги в організації екскурсії. Ви робите нелегку, відповідальну, але дуже потрібну справу!

Учні, батьки ,вчителі Юр’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *