• 85 років області

Дніпропетровщина – золота перлина України

Дніпропетровщина урочисто відзначила 85-річчя утворення області.

Найпотужніший економічний, промисловий регіон, багата житниця, інтелектуальний і культурний центр, – наша область є коштовним скарбом України.

Працівники Новомосковської районної бібліотеки для дітей разом з учнями 5-х класів Перещепинської ЗОШ № 1 здійснили екскурс в історію рідного краю, в ті часи, коли на території Катеринославської губернії в 1932 році утворилася Дніпропетровська область.

А сторінки книг покликали дітей ще далі, в сиву давнину нашої землі, розкрили таємниці скіфських курганів, повідали про козацьку славу, розповіли про природні дива та духовні скарби краю та познайомили з відомими людьми, які творили історію та примножували славу рідної Дніпропетровщини.

З особливою цікавістю діти сприйняли презентацію книги Ірини Голуб «Сім чудес Дніпропетровщини», з якої дізналися про пам’ятки старовини й дива сьогодення – про фортеці та храми, мости і палаци, супутники та космічні ракети, та зрозуміли, що

«Найбільше диво є в цім світі –

І зветься просто – рідний край».

Готуючись до святкування ювілею області, діти підготували поетичну композицію «Дніпропетровщино, мій рідний краю! На світі кращого не знаю».

Урочисто й піднесено звучали вірші з вуст Софійки Кравченко, Анастасії Тріскун, Влади Неклеси, Валерії Іщенко, вони будили в юних серцях почуття любові та гордості за свій край.

На закінчення діти взяли участь у краєзнавчій вікторині та познайомилися з матеріалами книжкової виставки, яку до визначної події оформила шкільний бібліотекар Любов Кобеза.

Нехай вогник допитливості, що горів у дитячих оченятах, ніколи не згасає, а пробуджує бажання пізнавати рідний край, збагачувати його своїми знаннями та творчими здобутками.

Бібліотекарі Новомосковської районної бібліотеки для дітей Лариса ВДОВЕНКО, Світлана БАБИЧ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *