Дніпропетровщина встановила одразу два рекорди України!

Найвищий в Україні флагшток із Державним Прапором та найбільший Державний Прапор України, що височить над українським містом.

З нагоди свята Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, яка відбулася в Дніпрі.

«Цього року традиційне підняття прапору вперше проходить не в Києві, а в Дніпрі. Саме тут, так і не народившись, бесславно загинула так звана Новоросія», — підкреслив Петро Порошенко.

Висота флагштоку 72 метри, розміри прапора — 12 на 18 метрів. Церемонія відкриття готувалася дуже ретельно. Історію українського стяга розповіли у формі флешмобу.

Найбільший в Україні прапор розташований на вершині першого історичного пагорба Дніпра. Це практично найвища точка міста. Висота флагштока над рівнем річки Дніпро складає понад 120 метрів.

«Одне з найважливіших державних свят Президент зустрічає не в столиці, а в Дніпрі! Це говорить про те, що наше місто та область стає все міцнішою та впливовішою територією України. Тепер найбільший та найвищий прапор країни саме в Дніпрі!» — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Прес-служба обласної ради

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *