Дитячу естафету продовжила школа №3

Після закінчення навчального року в усіх школах Новомосковська були організовані так звані дитячі майданчики, які відвідує велика частина учнів молодших класів. Саме тут школярі беруть участь у марафон-естафеті «Діти за мир», організованої з ініціативи міської організації політичної партії «Опозиційний блок».

12 червня естафету прийняли учні школи №3. В акції взяли участь більше сотні дітлахів. Вчителі організували для них невеликі командні змагання, по 10 учасників у групі.

діти за мир у Новомосковьку

На свято завітали заступник міського голови Костянтин Морозов, член виконкому, керівник міської організації політичної партії «Опозиційний блок» Олександр Іванов, а також настоятель храму «Сорока Святих мучеників Севастійських» протоієрей Андрій Шевчук. Олександр Іванов та протоієрей Андрій виступили перед школярами і вчителями, побажавши всім гарного настрою, міцного здоров’я, успіхів у творчості та хороших літніх канікул.

Юні спортсмени змагалися в безлічі різних конкурсів, демонструючи гідні результати. Кожна з команд щосили боролася за перемогу. Щоб доповнити змагання ще яскравішими емоціями, учні школи №3 показали всім присутнім чудовий концерт із піснями й танцями. Кожний виступ викликав гордість батьків і вчителів, дарував посмішки та піднімав патріотичний дух кожного гостя свята.

По завершенні змагань, поки судді підраховували бали та визначали переможця, ведучі провели з дітками гімнастичну гру під бадьору пісеньку «тітка Поля». І, як це бувало на всіх попередніх майданчиках марафону «Діти за мир», кожен із присутніх дітлахів отримав солодкий подарунок від організаторів акції – міської організації партії «Опозиційний блок».

Анна КОВАЛЬЧУК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *