Дерева в подарунок місту

Напередодні 442-ї річниці заснування Новомосковська благодійний фонд «Твій рідний край» народного депутата України Вадима Нестеренка, провів акцію-естафету «Привітай місто — посади дерево».

20 вересня волонтери розвезли понад 70 саджанців дерев за 25-ма адресами багатоповерхових будинків міста, жителі яких виявили бажання озеленити свої прибудинкові території.

У дворі 5-поверхівки на площі Героїв, 4 за посадкою берізок ми застали Ларису Волошину, Тетяну Гаманченко й Богдану Лещенко. Вони розповіли, що з натхненням відгукнулися на пропозицію нардепа Нестеренка. «Справа в тому, що ми зовсім недавно пересадили на подвір’я з фасадної сторони будинку, сім кленів, які почали заважати реконструкції площі Героїв, — розповіли жінки, тому більше двох берізок просто нікуди садити».

А на вулиці Зеленського такі ж дружні мешканці 18-го та 20-го будинків висадили в ряд сім саджанців берізок і каштанів. Крім того, кожне деревце назвали ім’ям садівника, про що свідчать встановлені поруч таблички: «Берізка Наталія», «Каштан Артем»… До речі, Артем так «заразився» благоустроєм прибудинкової території, що замислив підбити сусідів на облаштування майданчика під крокет. Словом, гарний початок!..

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *