Депутат привітав ветеранів праці

9-го червня в Україні святкується День працівників легкої промисловості, тож напередодні, 8-го червня у Новомосковську відбулись урочистості з нагоди цього свята.

Незадовго до визначної дати, рада ветеранів праці Новомосковскої швейної фабрики звернулась до народного депутата України Вадима Нестеренка з проханням про допомогу в привітанні ветеранів і, як завжди, отримала від нього позитивну відповідь.

В цей день нардеп особисто завітав на святкування, щоб уважити багаторічну добросовісну працю та побажати найголовнішого – здоров’я, довголіття та мирного неба на головою. Він нагадав, що саме завдяки їм, ветеранам праці швейної фабрики м. Новомосковська, їхній багаторічній відданій праці населення області та міста мало можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва.

Після слів привітань та отриманих подарунків, ветерани продовжили святкування, і вже за доброю традицією обмінювались спогадами про найкращі роки своєї трудової діяльності, співали народні пісні та, незважаючи на свій поважний вік, танцювали.

«Полезная газета»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *