Депутат відвідав «різнобарвну» школу

На наступний день після святкування 240-річчя райцентру нардеп Вадим Нестеренко спільно з представником ОДА, радником губернатора Юрієм Голиком здійснив робочу поїздку для перевірки виконання робіт із реконструкції Магдалинівської опорної школи. Хоча було зазначено затягування термінів остаточної здачі об’єкта, візит пройшов на оптимістичній ноті.

Найбільш зворушливим моментом стало спілкування депутата з учнями в нових, щойно відкритих класах. Діти тепло дякували народному обранцю за турботу, яку проявляє держава в такій складній економічній ситуації. Особливе захоплення дітей викликали яскраві, соковиті кольори, у які забарвлені торцеві стіни класних кімнат. Загалом, як неодноразово зазначалося під час обходу об’єкта, школа побудована за найсучаснішими, наближеними до європейських, стандартами. «Тільки такі школи надалі планується відкривати в населених пунктах області. Сільські школярі мають повне право користуватися абсолютно тими ж благами цивілізації, що їх міські однолітки», — заявив Юрій Голик.

Вадим Нестеренко закликав учнів дбайливо ставитися до приміщень та обладнання оновленої школи і, звісно ж, користуватися таким цінним подарунком від держави задля придбання цінних, якісних знань, які будуть затребувані в новій Україні.

Менш приємної розмови удостоїлися підрядники і представник відділу освіти ОДА. Їм жорстко вказали на нерозторопність в остаточній доробці об’єкта, закупівлі меблів та налагодженні мультимедійного обладнання. Передбачається, що в п’ятницю, коли Юрій Голик пообіцяв приїхати з новою перевіркою, усе повинно бути доведено до кінця.

Загалом висока комісія констатувала досягнення основної мети. Вдалося уникнути переведення школи на двозмінний режим, через що більш ніж двом сотням діточок довелося б закінчувати заняття практично затемна. З огляду на те, що в школу підвозять учнів із Топчиного та Євдокієвки, такий графік був би категорично неприпустимим.

Сергій ВЕРЬОВКІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *