День хвилювань і надій

26 травня в багатьох школах Новомосковська пролунали «останні дзвоники». З нагоди закінчення навчального року сотні школярів нашого міста, ошатні, з великими букетами квітів, прийшли на урочисті лінійки.

Останній дзвоник – це особливе та найголовніше свято для педагогів, випускників і школярів, які з нетерпінням чекають літніх канікул. У цей день підводиться риска під усіма турботами, клопотами, засмученнями й радощами шкільного життя, підводиться підсумок життєвого шляху довжиною в 11 років. Випускники чекали цього з радісним хвилюванням і надіями. І ось, довгоочікуваний день настав.

З самого ранку на території шкільних дворів вишикувалися учні, серед яких особливо виділялися випускники. Схвильовані дівчата в ошатній шкільній формі, із величезними бантами, які підкреслювали урочистість моменту. Юнаки були одягнені у світлі сорочки та ділові костюми, особливий статус підкреслювали святкові стрічки через плече з вибитими золотими літерами «Випускник».

Свято «Останній дзвоник» символізує закінчення шкільних буднів, залишає яскравий слід у долі кожного учня. Вже дорослі діти дякують вчителям, працівникам школи, батькам, водночас сумують і радіють новому етапу свого життя.

Денис МАКАРОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *