День примирення, День перемоги

Юр’ївка почала завчасно

Заходи, присвячені 72-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, у Юр’ївці розпочалися ще за два місяці. Адже за ініціативою голови та депутатів селищної ради було вирішено надати матеріальну допомогу жінкам пенсійного віку ветеранської організації Юр’ївської селищної ради. Також представники фонду «Твiй рiдний край» адресно вручили продуктові набори інвалідам Великої Вітчизняної війни I групи.

До Дня Пам’яті та примирення 8 травня Юр’ївська селищна рада спільно з Юр’ївською райдержадміністрацією під егідою народного депутата Верховної Ради Вадима Нестеренка провели естафету «Від покоління до поколінь», конкурс малюнку на асфальті «Діти Юр’ївщини за мир» та футбольний турнір на приз Героя Радянського Союзу Дмитра Запорожченка.

9 травня Юр’ївська селищна рада традиційно відзначила День Перемоги мітингом біля меморіального комплексу загиблим воїнам у центрі смт. Юр’ївка. Також відбулося покладання квітів до меморіалів в с. Новогригорівка та до Братської могили селища Юр’ївка. Для жителів Юр’ївської громади організували святковий концерт за участю Дніпропетровського коледжу культури та мистецтв, а саме: оркестру народних інструментів під керівництвом викладача вищої категорії  Володимира Тіпера, українського народного хору «Червона калина», який очолює Заслужений працівник культури України Павло Роздайбіда, та ансамблю народного танцю «Горицвіт» (у кількості 50 учасників-артистів), та святковий стіл із солдатською кашею та іншими стравами.

Василіса МАТЮШКИНА

«Так було і буде завжди»

Святкування Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в смт. Магдалинівка  розпочалося 8 травня традиційною факельною ходою від районного будинку культури до Меморіалу загиблим воїнам, де відбувся вечір-реквієм, який підготували учні Магдалинівської загальноосвітньої школи.

Керівництво району поклало квіти до підніжжя Меморіалу. В. о. голови райдержадміністрації Юрій Коробов привітав жителів Магдалинівщини, зазначивши: «В ці дні, разом із Європою та світом, ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 72 роки тому здобував перемогу у Другій світовій війні. Ми в неоплатному боргу перед синами й дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість і відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення. Щиро бажаю вам міцного здоров’я та довголіття, добра й радості, оптимізму і непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!».

9 Травня жителі селища Магдалинівка зібралися біля Меморіалу загиблим воїнам на мітинг, щоб віддати дань пам’яті тим, хто виборов велику Перемогу. «Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, які вирвали країну з лап фашистів, які врятували її та зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 Травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!» – наголосив керівник апарату райдержадміністрації Володимир Горенок, вітаючи присутніх зі святом.

Прес-служба Магдалинівської РДА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *