• SONY DSC
    SONY DSC

День працівників сільського господарства в Новомосковську

Традиційно у третю неділю листопада відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства. Сільськогосподарська галузь для держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.

У Новомосковську «винуватців» свята вітають у залі засідань Новомосковської РДА. Так і цьогоріч: наших годувальників зібрали на урочисті заходи присвячені їхньому професійному святу.

Працівників сільсько-господарської сфери Новомосковщини привітали голова Новомосковської районної ради Валерія Книжник, виконуючий обов’язки голови Новомосковської РДА Олександр Чечеленко, член Новомосковського виконкому екс-голова РДА Анатолій Білик, начальник управління агропромислового розвитку РДА Михайло Неліпа.

Найкращі працівники аграрного сектора отримали грамоти і подяки від керівництва району.

І було за що… Цього року аграрії Новомосковщини зібрали 310 тис. тонн зернових культур, із яких 207 ранніх сортів. У Новомосковському районі налічується найбільше поголів’я великої рогатої худоби. За 10 місяців поточного року валовий надій молока, порівняно з минулим роком, збільшився на 275 тонн і складає 10,9 тис. тонн, продуктивність – 4237 кг молока на корову. 2017 року Новомосковський район є лідером області за обсягами виробництва в сільському господарстві.

Привітати колег на свято прибув народний депутат Вадим Нестеренко. Він подякував колективам сільгосппідприємств за самовіддану працю і терпимість до умов тяжкої праці.

Як завжди, Вадим Нестеренко підкріпив свої побажання цінними подарунками.

Захід супроводжувався святковим концертом за участі колективів народної творчості.

Андрій АЛЕКСАНДРОВИЧ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *