День міста – це привід для радощів і підбиття підсумків!

Цими вихідними святкують свій день народження місто Новомосковськ і місто Перещепине, чия історія сягає корінням у славне козацьке минуле України, прикрашена ратними і трудовими подвигами наших предків. Сьогодні естафета цих звершень у ваших руках.

Кожен населений пункт – будь то велике місто, районний центр або село – зростає та розквітає завдяки зусиллям своїх жителів. Наша любов до своєї малої Батьківщини повинна підтверджуватися добрими справами.

Мені дуже приємно бачити, як незважаючи на складнощі та проблеми перетворюються Новомосковськ і Перещепине – стають красивішими, затишнішими. За три останні роки ми багато зробили для розвитку їхньої інфраструктури, оновлення матеріальної бази комунального господарства, охорони здоров’я, освіти і культури.

В День міста я закликаю городян хоч ненадовго відкласти вбік суперечки і чвари, подивитися на свої вулиці, парки і двори оком господаря й турботливого городянина, підбити підсумки зробленого, поставити плани на майбутнє та з щирою радістю відсвяткувати день народження улюбленого міста.

Щастя вам, шановні городяни, здоров’я, благополуччя й розуміння того, що всі разом – ви сила. Міська громада повинна щодня вчитися тому, щоб бути справжніми господарями свого улюбленого міста.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *