• музичне свято

День закоханих вийшов музичним

Благодійний фонд народного депутата України Вадима Нестеренка «Твiй рiдний край» започаткував незвичайну та дуже цікаву акцію до Дня закоханих – вивіз обдарованих музикантів, які навчаються в Новомосковській районній дитячій школі мистецтв, на перший публічний виступ у торговий центр «Міріада» в Дніпрі.

За твердженням музичного викладача Марини Количевої, цього разу зупинилися на молодих талантах з Гвардійського та Черкаського, які досягли непоганих результатів у грі на класичній гітарі та акордеоні.

– Для багатьох із них це перший публічний виступ, по суті, перша гастроль, тому хлопці дуже хвилюються, – розповіла вона. – До того ж, вони виконуватимуть далеко не попсові твори. Наприклад, Баха, Далі, Маккартні…

Музичний вечір пройде на високому виконавському й технічному рівні. Ми привезли з собою гарну апаратуру – мікрофони, колонки тощо.

Ще дітки опановують гру на досить рідкісних музичних інструментах, в тому числі, народних – окаринi, кувицi, сопілцi, пан-флейтi, які нам допомогла придбати на Сорочинському ярмарку начальник відділу культури Новомосковської райдержадміністрації Вікторія Савченко.

Перші звуки музики привернули увагу багатьох відвідувачів торгового центру, які не шкодували вдячних аплодисментів юним музикантам. Концерт тривав майже дві години. Хлопці старалися й показали все, на що здатні, чому їх вчили в Новомосковській районній дитячій школі мистецтв.

По закінченню викладач та учні сказали велике спасибі благодійному фонду «Твiй рiдний край», його засновнику, народному депутату України Вадиму Нестеренку за організацію концерту, наданий транспорт і висловили надію на подальшу співпрацю.

Iван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *