• свято вишиванки

День вишиванки

18 травня, в День вишиванки, Губиниська ЗОШ №1 розквітла різнобарв’ям вишиванок, які одягли учні та вчителі, долучаючись до акції «Одягни вишиванку», проголошуючи, що сьогодні як ніколи важливо популяризувати наші споконвічні цінності та символи, один із яких – етнічне вбрання. У школі проходили загальношкільні флешмоби «Україна-вишиванка» та «Я люблю вишиванку».

Нині вже стало звичним носити вишиті речі не лише у свята, а й у будні, бо вони є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті  та символізує родинну пам’ять, вірність і любов у родині.

В селищному будинку культури «Ювілейний» відбулася зустріч із місцевими селищними майстринями та виставка вишитих робіт жителів селища «Сорочку білую вишию шовком».

Вразили присутніх своєю неймовірною красою роботи майстринь Марії Олександрівни Петрович та Валентини Кирилівни Сіроклин. Здається, що ці роботи написані маслом, уже потім, придивившись, бачиш чітку геометрію кольорів, виразну закономірність у їхньому розташуванні. Майстрині поділилися з присутніми своєю технікою та секретами вишивання.

Гостей розважали виступами учасники вокального та танцювального колективів. Тепла зустріч завершилася колективним виконанням пісень «Рідна мати моя» та «Два кольори».

Заступник директора з виховної роботи  Надія ОХМАТ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *