День благої вісті та щирої віри

Вітаю усіх православних з настанням світлого весняного свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці Марії. Це одне з найважливіших християнських свят, яке належить до числа дванадесятих. На Благовіщення, за переказами, відчиняється Небо, тож будь-яка молитва, будь-яке слово могло потрапити «Богу у вуха», тобто здійснитися. Головне – щирість молитви.

Нехай свята Діва Марія у цей святковий день явить нам свою материнську любов, наповнить благодаттю та сховає від усіх негараздів. Будьте щасливими поруч зі своїми близькими, отримуйте від них тепло та турботу та даруйте їм натомість свою любов!

Нехай у цей святий день кожному дому сонце дарує промені добра, затишку, ніжності, щирості та безкорисної любові, відганяючи усі смутки, проблеми та біди.

Від щирого серця хочу побажати кожному цінувати своє життя та бути вдячним Богу за все хороше, що він послав. Яким би складним не був наш час, усім нам потрібно вчитися дорожити кожним світлим моментом щастя, до кінця вірити у свої сили, ніколи не втрачати надії та щирої любові.

Вітаю вас зі святом доброї надії та світлої віри. Бажаю, щоб у житті були тільки хороші новини, тільки щасливі дні, тільки щирі почуття, тільки справжні друзі, тільки вірна любов.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *