• пожежі

Дві пожежи в один день

22 вересня о 12:10 до служби порятунку надійшло повідомлення від співробітників лісгоспу про пожежу, що виникла біля селища Гвардійське на території загальноосвітнього військового полігону Новомосковського району.

О 12:30 до служби порятунку звернулися військові оперативного командування «Схід», які також повідомили про пожежу. Однак було встановлено, що пожежа виникла на території військового лісгоспу в проміжок з 11:30 до 11:50 у змішаному лісі.

Горіла лісова підстилка та суха трава на площі близько 20 га в п’яти окремих осередках займання. В результаті сильного вітру існувала загроза виникнення верхової пожежі.

О 14:47 оперативна обстановка погіршилася. Виникла загроза розповсюдження пожежі на склади пально-мастильних матеріалів і літнє наметове містечко. Тому керівництвом військових підрозділів було терміново здійснено евакуацію військовослужбовців і посилено протипожежний захист складів ПММ. Загальна площа пожежі склала 120 га, з них 30 га верхової пожежі (фактично одночасне виникнення 5 окремих пожеж в одному лісовому масиві). Літаками було здійснено чотири скидання води на осередки пожежі. Однак о 19:00 польоти літаків були припинені у зв’язку з настанням темряви.

До гасіння пожежі залучено 271 людину особового складу та 32 одиниці пожежно-рятувальної техніки, з них 2 літаки АН-32 ГСЧС України. Пожежа була локалізована о 07:00 23 вересня.

Також, 22 вересня о 21:30 в службу порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в Новомосковському районі біля села Орлівщина на території 81 кварталу Новомосковського лісового господарства. Горіла суха трава та хвойна підстилка на площі 1 га. До місця події були направлені рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС в Дніпропетровській області. До гасіння залучено 4 людини особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки ГУ ДСНС в Дніпропетровській області. О 21:55 пожежу локалізовано, а о 03:40 23 вересня ліквідовано.

Дмитро ПРУЖИНІН

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *