• Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога вже в Авдіївці

2 лютого від Дніпропетровської обласної ради виїхала перша фура з гуманітарною допомогою населенню Авдіївки. Обласна рада створила пункт прийому гуманітарної допомоги і  на заклик голови облради Гліба Пригунова відгукнулося багато небайдужих громадян, волонтерів, підприємців і політичних партій. Тож менш ніж за добу було зібрано понад 10 тон допомоги: теплий одяг, ковдри, питна вода, їжа, пічки, дизельне паливо, памперси та інше.

Офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід», яке бере безпосередню участь у зборі та доставці гуманітарного вантажу, Борис Кутовий вночі повернувся з Авдіївки, де було відвантажено гуманітарну допомогу з Дніпра. За його словами, гуманітарну ситуацію в місті вдалося стабілізувати, проте сама ситуація є вкрай складною. Допомога була розвантажена у спеціальний павільйон МНС, де буде розсортована і почнеться її видача мешканцям.  Вся гуманітарна допомога в Авдіївці зосереджена на стадіоні, де створені місця для обігріву, пункти видачі гарячої їжі.

«Спільними зусиллями ми змогли попередити кризу в місті. Гуманітарна допомога знайшла кожного, хто її потребував. Однак в Авдіївці постійно йдуть обстріли, є жертви серед мирного населення. В місце, де розвантажувалася дніпровська фура, влучив снаряд. Є жертви серед місцевого населення. Наразі агресор посилив своє втручання на Маріїнку, Піски, Красногорівку. Тож на допомогу чекають і в цих містах», – зазначив Борис Кутовий.

Тим часом у Дніпропетровській раді триває збір гуманітарної допомоги. До переліку необхідного, через великі морози та численні обмороження кінцівок, додалися також валянки для військових та індивідуальні хімічні засоби обігріву. Долучитися до допомоги можуть усі мешканці Дніпра та області.

Нагадаємо, що штаб гуманітарної допомоги жителям Авдіївки працює щоденно з 09:00 до 21:00 у приміщенні Дніпропетровської обласної ради (пр. Поля, 2). Телефон для довідок: 742 75 93.

За інформацією прес-служби Дніпропетровської облради Денис МАКАРОВ

для Авдіївки

Пряма мова

Голова Дніпропетровської  обласної ради Гліб Пригунов:

«Ми одразу ж підставили своє плече авдіївцям. Все, що необхідно, від води, одягу до медикаментів, обігрівачів відправили повністю завантаженою фурою до Авдіївки. Ми разом, ми єдині, в цьому наша сила! Наразі Авдіївка найбільше потребує будматеріалів для відновлення та ремонту будинків. На подвір’ї облради ми облаштували спеціальні приміщення, де збиратимуть таку допомогу».

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *