«Гріє душу село, моє рідне село!»: свято у Жемчужному

Щорічно за традицією 24 серпня ми, жемчужани, відзначаємо день нашого села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народились, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батьків. У цей день село, як завжди, радо зустріло гостей. Свято розпочалось о 20:00 годині, біля сільського клубу зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого.

До урочистого концерту готувалися серйозно, підійшли з творчістю та гумором. Ведучі концерту Овчаренко Людмила та Давиденко Оксана від усього серця вітали теплими словами односельчан. Урочисту частину присвячену Дню Незалежності та Дню Прапора провела Коломоєць Наталя. З приємними побажаннями до своїх односельців звернулась виконуюча обов’язки сільського старости Бубир Галина Іванівна, яка провела церемонію нагородження в номінаціях «Кращий двір» та «Краща установа», а також представила шанованих гостей, що завітали на святкування.

Окрім концерту, який підготували аматори сільського вокально-танцювально-експериментального колективу «Струмочок» Наталя Батраченко, Наталя Міщенко, Наталя Єненко, Анна Єненко, Ольга Акун, Оксана Воронкіна, Валентина Валь, Любов Кириченко, Оксана Ромашко та вокалісти Микола Стаднійчук, Юлія Шаповал, Лілія Ромашко. Жителі села могли пригоститися смачним пловом та шашликами, які приготували Олександр Осьмак та Артем Литвиненко.

Коли сонечко вже пішло на спочинок в Жемчужному вже готувалися до дискотеки. Свято закінчувалося та людям не хотілося розходитися по домівках, адже позитивні емоції та радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до Жемчужного. Ми віримо, що проведення цього свята в нас кожного року буде ще кращим, буде щирою фінансова підтримка від меценатів, і творча – від людей.

Жителька села Жемчужного, Юр`ївської ОТГ Любов ВАЛЬ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *