Громади під надійним захистом

Дніпропетровська область стала першою в Україні, де запустили проєкт «Поліцейський офіцер громади». 34 поліцейських, які пройшли відповідне навчання, почнуть службу в 22-х територіальних громадах. Вони вже отримали ключі від службового автотранспорту. Презентація нового проєкту відбулася 28-го травня, в Києві, де були присутні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Метою проекту є тісний контакт поліцейського з об’єднаною територіальною громадою і орієнтація на її потреби. Офіцер поліції буде орієнтований на вирішення проблем безпеки саме своєї територіальної громади. Він доступний населенню, тому що постійно знаходиться поруч з людьми.

«Сьогодні ми є свідками нового постійно діючого проєкту – поліцейський і громада. Дуже важливо, щоб цей зв’язок, який повинен бути спрямований на забезпечення якісних умов життя, безпеки, якісного реагування на будь-які ситуації, дав можливість людям відчувати впевненість і безпеку», – сказав Володимир Гройсман.

Прес-служба ГУ Нацполіції України

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *