Громади запрошують на навчання

Як підвищити рівень безпеки на дорогах, поліпшити умови для пішоходів і велосипедистів на місцевому рівні? Цьому впродовж року будуть навчати представників 30 об’єднаних територіальних громад України. Їх відберуть для участі в міжнародній програмі з поліпшення транспортних послуг в ОТГ «U-LEAD з Європою». Подавати заявку на конкурс запрошують громади Дніпропетровщини.

«Проект«Підтримка та розвиток стійкої мобільності в об’єднаних територіальних громадах» спрямований на вирішення нагальних транспортних проблем на місцях. Його впродовж року буде втілювати міжнародна Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Кластером стійкої мобільності GIZ», – розповіли в Центрі розвитку місцевого самоврядування Дніпропетровської області.

Впродовж 2019-го року представників територіальних громад будуть вчити розробляти ефективні стратегії розвитку транспортної інфраструктури на місцях. Для учасників передбачені тренінги та консультації експертів, навчальні поїздки за кордон для обміну досвідом з європейськими партнерами.

Прийом заявок триватиме до 30-го листопада. Результати відбору оголосять 14-го грудня 2018-го року.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу olha.pustovalova@giz.de.

За матеріалами «МОСТ-ДНЕПР»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *