«Голуб Миру» вільненських вихованців

З метою сформувати глибоке розуміння питань, пов’язаних із миром, на підтримку Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб Миру» в КЗ «Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад» було проведено ряд заходів, а саме: уроки миру, дискусії, бесіди біля викладки в бібліотеці, відеопокази, фотоколаж, організована урочиста лінійка, майстер-клас із виготовлення «Голуба Миру».

Яскраво та урочисто минула презентація «Голуба Миру», завдяки гармонійній співпраці учнів, батьків і вчителів. У проведених заходах була відображена сутність глобальної ініціативи РАЗОМ ЗАРАДИ МИРУ, яка наголошує на важливості поваги, безпеки та гідності кожного громадянина, патріота рідної держави та послання миру по всій Україні та друзям планети.

За щастя дітей, за мирне небо, за процвітання на землі борються всі люди планети. Землі потрібні пісні й квіти. Щоб на нашій планеті жили прекрасні люди, щоб до густих садів і білих будинків завжди поверталися лелеки, при появі яких у людей з’являється спокій та радість від миру на рідній землі.

Вихованці декламували вірші, закликаючи бути щасливими й жити всім в мирі та злагоді. З великим задоволенням взяли участь у конкурсі кращого посланця миру- Голуба під назвою «З Днем миру!».

Бібліотекар Вільненського НВК Лідія ШЕРСТЮК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *