«Голубка» та «Фантазія» виграли «Дивограй»

10-го листопада в приміщенні Дніпропетровського театрально-художнього коледжу відбувся ХVІІ відкритий фестиваль–конкурс «Дивограй–2018». У ньому брали участь і наші новомосковські таланти, а саме народний вокальний ансамбль «Голубка» та зразковий вокальний ансамбль «Фантазія». Керівником обох колективів є досвідчений музичний педагог Людмила Іванівна Ткаченко. Понад 40 років вона навчає новомосковців вокальному мистецтву.

У репертуарі ансамблю «Голубка» понад 100 музичних творів. Пісні «Голубки» — то жіноча доля: мудра та лірична, весела та лукава. Який настрій у жінки — така й пісня. В одному музичному творі іноді переспівується ціле життя. Це й добрі старовинні романси, і народні українські чи сучасні естрадні пісні, а коли пісня лунає від душі, її хочеться чути знову і знову.

«Дивограй» і «Веснограй» — це одні з улюблених фестивалів ансамблю, на яких юні артисти займають почесні призові місця. «Дивограй — 2018» теж приніс нашим співакам очікувані нагороди. Ансамблі «Голубка» та «Фантазія» отримали перші премії.

Провідний методист Новомосковського клубу культури Алла САВЧЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *