Голосуй за Григоровича! Не дай клонам обдурити себе!

Всім нам вже давно і добре відомо, що політика завжди була і, напевно, ще довго буде брудною справою. Особливо в ті періоди, коли загостряться конкурентна боротьба перед виборами. І в цій боротьбі проти конкурента найчастіше використовують давно апробовані старі та брудні прийоми. Зокрема це запуск так званих «клонів» – двійників кандидатів з однаковим прізвищем, а буває, що і повних тезок.

Зрозуміло, що ніхто не буде витрачати гроші просто так. Двійників запускають проти лідерів виборчих перегонів. Не оминула ця технологія і наш 38-й округ. Саме ті, хто видають себе за «порядних» і «чесних», насправді чинять непорядно і нечесно. Вони зареєстрували клон проти чинного депутата ВР Вадима Нестеренка. У цього клону з реальним Нестеренком збігаються не тільки прізвище, а й ім’я.

Завдання клону – потрапити до виборчого бюлетеня, щоб вкрасти голоси у лідера. Розрахунок на те, що люди не звернуть увагу на ім’я по батькові, вони зазвичай орієнтуються тільки на прізвище свого кандидата. І певна кількість виборців, особливо літніх людей, ставлячи позначку навпроти прізвища реального Вадима Нестеренка, помиляться і проголосують за клона.

Наведемо приклад, як це спрацювало на останніх президентських виборах, коли команда Президента Порошенка виставила такого клона проти Юлії Тимошенко, щоб не допустити її до другого туру. І не зважаючи на те, що у клона Тимошенко ім’я було не Юлія, а Юра – ця технологія дозволила йому вкрасти у лідера «Батьківщини» 2% голосів.

У нашому випадку з Вадимом Нестеренком, тут збігаються не тільки прізвище, а й ім’я.

Такі нечистоплотні прийоми – це ні що інше, як політичне рейдерство. Коли у людини намагаються вкрасти її добре ім’я, репутацію, перелік добрих і корисних справ. Ці політичні рейдери крадуть довіру людей до їхнього реального кандидата і мимоволі в черговий раз показують поміркованим виборцям, що їхній вибір правильний. Адже ніхто не виставляє клонів проти кандидатів-невдах.

Тепер кілька слів про клон Нестеренко. Згідно з офіційними даними Центрвиборчкому, це уродженець Баку, працює він директором тиру в спорткомплексі «Стархантер», і проживає в селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області. Зрозуміло, що ця людина ніколи не була і не буде в нашому 38-му окрузі, як і депутатом він не буде.

Зрозуміло, що такий клон коштував його замовникам дуже великих грошей. Гонорар самому кандидату-клону доходить до мільйона доларів, а ще ж треба оплатити безболісну реєстрацію клону в ЦВК. Можна легко зрозуміти, хто стоїть за оплатою технології «клона». Це ті люди, які вже давно розгорнули брудну піар-компанію проти депутата Нестеренка, хто запускає проти нього газети та інтернет-ресурси, створює і розпускає плітки і наклеп. Це теж коштує чималих мільйонів. І поява технології «клона» в цій загалом брудній і нечесній кампанії проти Вадима Нестеренка показує, хто є реальним лідером, і хто його боїться.

І всім цим вовкам в овечій шкурі ми можемо сказати, що нас їм обдурити не вдасться. На виборчій дільниці 21-го липня ми будемо дуже уважними, голосуючи за Вадима Григоровича Нестеренка.

МИ БУДЕМО ГОЛОСУВАТИ ЗА ГРИГОРОВИЧА!

Група довірених осіб народного депутата України Вадима Нестеренка

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *