Голосувати розумом, а не серцем! Слово до читача

21-го липня журналісти нашої газети, як, ми сподіваємося, і більшість читачів підуть на виборчі дільниці. Пропустити день виборів, довірити визначити свою долю на найближчі п’ять років сусіду – це щонайменше нерозумно. Тим більше, що ці вибори заздалегідь занесені на скрижалі історії – це останні вибори в Україні за змішаною системою. Вам останній раз видадуть в руки не один, а відразу два бюлетені. Один – це бюлетень пропорційної системи виборів, за допомогою якого ви проголосуєте за виборчий список кандидатів від політичних партій. Партій в бюлетені буде дуже багато – цілих 22. Назв деяких із них ви, напевно, навіть і не чули. Але щоб вам не довелося орієнтуватися тільки на десяток знайомих за телевізором прізвищ партійних вождів, ризикнемо дати маленьку пораду. Витратьте вечір п’ятниці або суботи на те, щоб розібратися в головному – як та чи інша партія має намір вирішувати у Верховній Раді головну біду України, питання про війну і мир. Ми чомусь впевнені, що голосуючи за ту чи іншу партію, ви будете голосувати за мир.

Другий бюлетень – це вибір серед кандидатів в одномандатних виборчих округах. Це вибори за мажоритарною системою. Ми в певному сенсі обираємо свого персонального представника від округу в Раду. Наш округ №38, спочатку на ньому було зареєстровано 14 кандидатів, на сьогодні залишилося 12. Вибір між ними в чомусь легший, ніж вибір між партійними списками, адже голосувати за людину простіше, ніж за партію. Якщо, звичайно, ти знаєш цю людину, розумієш що від неї можна очікувати. Але насправді цей вибір для нас навіть відповідальніший, ніж партійний. Щось важко пригадується в новітній історії України ідеальний парламент, хоча партії в ньому тасувалися як карткова колода. А ось корисний для людей і для округу депутат-мажоритарник, хоч і не часто, але зустрічається.

Ми – журналісти. Впродовж майже 5 років зі сторінок «Твого рідного краю» ми розповідали вам про життя нашого округу, про проблеми, про те як вони вирішувалися. Ми намагалися робити добру і корисну газету, в якій були б не плітки, чутки та висмоктані з пальця скандали, а виключно факти та реальні події. Якщо в газеті виходили критичні матеріали, вони завжди підтверджувалися документами. І в цьому сенсі, ми сподіваємося, газета заслужила у вас, наші шановні читачі, авторитет і довіру. Але в даному випадку ми не на комплемент напрошуємося, а просто нагадуємо – ми точно знаємо, що, ким, де, коли і як було зроблено на окрузі. Ми як журналісти документували всі події та факти. Тому ми робимо свої висновки не на основі пліток і чуток, а виключно на основі фактів.

Ми звертаємося до наших читачів з проханням зробити свій вибір не серцем і миттєвим настроєм, а розумом – прагматично та раціонально. Адже для нашого округу це вибір на п’ять наступних років.

Зі свого боку, ми з журналістської ретельністю і прискіпливістю вивчили весь список кандидатів. Подивилися біографії, подивилися реєстри поліції та судів, детально порівняли програми кандидатом. І аргументовано визначили, що найоптимальніша для округу кандидатура – це Вадим Григорович Нестеренко. У нинішньому спеціальному випуску газети ми хочемо донести до читача логіку і аргументацію цього вибору.

Хочемо також, скориставшись нагодою, від імені редакції та читачів подякувати Вадиму Григоровичу за те, що за його підтримки та допомоги наша спільна газета «Твій рідний край» була створена, друкувалася і надходила до вас.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *