В центрі Дніпра відкрили нову церкву

Урочисте відкриття єпархіального храму УПЦ КП на честь ікони Божої Матері «Несподівана радість» відбулося 7 липня у Дніпрі. Це перший зведений у центральній історичній частині міста храм за останні сто років.

Святкову молитву очолив керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП владика Симеон (Зінкевич). На урочистій літургії також був присутній настоятель вірменського храму на честь св. Григора Лусаровича Тер Амазасп.

Будівля відома не лише своєю історією, а й унікальністю в масштабах міста. Історики та краєзнавці, які працювали над реконструкцією, намагалися, аби будівля не втратила свого неповторного вигляду. Роботи тривали близько року.

У квітні 2016 року міське управління єпархії УПЦ КП заснувало в колишньому шкірно-венерологічному диспансері Дніпра. 11 жовтня 2016 року в Дніпрі урочисто відкрили єпархіальне управління УПЦ КП. Пізніше будівля була закрита на реконструкцію.  Єпархіальний храм знаходиться на території єпархіального управління УПЦ КП на вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 3-А.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *