В Підгородне на электриці!

11 листопада, в суботу, о 10:00 всі бажаючі мали можливість здійснити першу в історії Дніпра безкоштовну екскурсійно-випробувальну поїздку на тролейбусі в Підгородне. Її організувала група активістів, взявши в оренду тролейбус з автономним ходом. Тролейбус відправився з площі Старомостова до Підгороднього. Транспортний засіб, за словами активістів, які його орендували, обійшовся місту близько 7 мільйонів гривень.

 

 

Дніпром тролейбус переміщався від контактної мережі, за містом же продовжив свій шлях на літій-іонних акумуляторах. Коли тролейбус доїхав до вулиці Крайня в Підгородньому, витрата заряду акумулятора склала 14%. Заряду такої батареї вистачає мінімум на 15 км шляху. Тролейбус обладнаний кондиціонером, пандусом, є місця для людей з інвалідністю та зовнішній динамік для людей з проблемами зору.

По приїзду назад у Дніпро витрата заряду акумуляторів склала 43%. Виходить, до Підгороднього менше витрачається заряд – 14%, а назад у Дніпро більше – 29%. Це пов’язано з тим, що тролейбус їде в Підгородне з Дніпра з гірки, мінімально витрачаючи електроенергію, а назад – навпаки, використовуючи практично в 2 рази більше заряду акумулятора.

Денис МАКАРОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *