В області – епідемія грипу

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

За останній тиждень (станом на 19 грудня) по області з приводу гострих респіраторних захворювань та грипу за медичною допомогою звернулося понад 18 тисяч осіб (минулого тижня – 17 тисяч мешканцiв). Показник захворюваності на ГРІ та грип (сумарно) серед населення області становив 571,1 на 100 тисяч населення та превищив епідемічний порог. У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість госпіталізованих осіб зросла на 20%, у т.ч. серед дітей на 17%. Всього за звітній тиждень по Дніпропетровській області госпіталізовано 722 особи, з них 600 дітей.

Найвищий рівень захворюваності зафіксовано серед жителів Вільногірська, Павлограда, Кам’янського, Першотравенська, Юр’ївського, Новомосковського, Нікопольського, Павлоградського та Синельниківського районів. Найменший показник – у Криворізькому районі. Серед дітей шкільного віку найвищі рівні захворювання спостерігаються в Павлограді, Вільногірську, Жовтих Водах, Кам’янському, Дніпрі, Юр’ївському, Новомосковському, Павлоградському районах.

Летальних випадків через ускладнення від грипу не зареєстровано.

За матеріалами Depo.Днiпро

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *