• нова амбулаторія

В Новомосковську відкрито дев’яту амбулаторію

На території Новомосковської центральної районної лікарні впустила своїх перших пацієнтів – жителів мікрорайону Решкут – амбулаторія загальної практики сімейної медицини №9, дев’ята за рахунком амбулаторія в місті.

Відтепер, щоб отримати повний спектр первинної медичної допомоги й лікування в денному стаціонарі, жителям Решкута не потрібно їхати в центр міста. Нова сімейна амбулаторія обслуговуватиме понад чотири тисячі пацієнтів, тисяча з яких – діти. Як анонсується у презентаційному аркуші медустанови, з дотриманням права кожної людини на вільний вибір лікаря.

Почесна роль перерізання червоної стрічки перед входом в амбулаторію випала виконуючому обов’язки міського голови Новомосковська Сергію Горошко, який зазначив, що відкриття нового медзакладу є частиною міської програми наближення медичної допомоги до місця проживання новомосковців.

Як розповів головний лікар КНП «Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота, в амбулаторії можна буде отримати консультації сімейного лікаря, акушера, гінеколога і педіатра. Крiм того, в амбулаторії працюватиме денний стаціонар, проводитимуться забори для клінічних і біохімічних лабораторних досліджень, функціональні дослідження (електрокардіографія, вимірювання внутрішньоочного тиску, насичення крові киснем та інше), функціонує кабінет щеплення, ізолятор. Телефонний та інтернет-зв’язок буде забезпечений з усіма амбулаторіями міста.

Заступник міського голови Тетяна Дакова вручила медсестрам подарунки від благодійного фонду Вадима Нестеренка «Твій рідний край» та подякувала медперсоналу за плідну співпрацю. Також вона зазначила, що в найближчі роки медичний напрямок буде пріоритетним у діяльності депутатського корпусу Новомосковська та міської влади в цілому.

– Згідно із запланованою ще в 2015 році програмою, наразі вже майже всі мікрорайони оснащені медичними амбулаторіями європейського стандарту, – розповіла Тетяна Дмитрівна. – Такі установи дуже важливі для нашого міста й городян. Я впевнена, що, створюючи такі медичні центри, ми будемо потихеньку привчати новомосковців до того, щоб кожен не забував про свій організм і займався профілактикою власного здоров’я. Крім традиційного прийому пацієнтів, фахівці нової амбулаторії планують консультувати по телефону.

Іван ПАВЛОВ

Довідка «ТРК»

Амбулаторія № 9, яка знаходиться за адресою: вул. Гетьманська, 238, (вхід с торця будівлі ЦРБ) працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 18:00 години. У вівторок і четвер проводиться прийом здорових дітей до 1 року та вагітних жінок, щодня – надання невідкладної медичної допомоги населенню.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *