«Вільняночки» помітно зросли

Нещодавно у Вільненському сільському Будинку культури святкували 10-річчя жіночого вокального аматорського ансамблю «Вільняночки». До свого ювілею колектив підготував для гостей свята спеціальну музичну програму з улюблених пісень, виготовив стенд із фотографіями.

Починалося все у 2008-му році поблизу Поклінного Хреста, де молодших школярів посвячував у козачата настоятель місцевого храму отець Георгій. Майбутні «Вільняночки» привітали малечу піснею «Шел козак», яка стала візитівкою ансамблю. Тоді ж отець Георгій запропонував створити жіночий вокальний колектив, а також запросив на Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва», де згодом «Вільняночки» стали постійними учасниками.

За 10 років у колективі збільшилася кількість учасниць, зменшився їх вік — наймолодшій із них лише 30 років. Творчий шлях ансамблю налічує безліч концертів і виступів. «Вільняночки» вітали десантників та прикордонників із професійними святами, виступали в шпиталі, були частими гостями санаторію «Новомосковський» у с. Орлівщина, відвідували з концертами Панасівський геріатричний пансіонат. Багато років їх поєднує дружба з творчими колективами різних клубів, насамперед, із с. Мар’ївки Магдалинівського району.

«Вільняночки» є постійними учасницями місцевих свят та народних гулянь, адже вони піклуються про збереження та наслідування українських традицій і звичаїв.

Адмiнicтрацiя Вільненського СБК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *