Вік живи, вік учись – директором станеш!

IMG_5287

Ростислав Курінний – старший майстер ділянок стану та оздоблення комплексу виробництва труб середнього сортаменту.

Відповідає за контроль виробництва і технології труб, роботу з людьми (в його підпорядкуванні 60 чоловік), вирішує організаційні питання та найголовніше – регулярно робить підприємству план.

На заводі 26 років. Закінчив Новомосковський металургійний технікум, працював різьбярем труб холодного металу, зварювальником труб на стані, ставили підміняти спочатку майстра зміни, потім старшого майстра – поки, власне, не став таким.

Але це все в біографії Ростислава Євгеновича було б до позіхання нудно і тривіально, якщо б він буквально пару місяців назад не отримав диплом про вищу металургійну освіту. І це – в 45-то років!

Після чого його стали просити підмінити начальника комплексу з виробництва. Словом, черговий крок до директорства зроблено.

– Зізнатися, вступити до металургійного, тоді ще інституту, мріяв ще в технікумі, але, як-то кажуть, все руки не доходили. А три роки тому завод запропонував, і я ризикнув, – розповідає старший майстер Курінний.

– Тим більше, вся група повністю складалася з наших, заводських. До речі, я там виявився не найстаршим – у групі пару моїх однолітків вчилися.

Навіщо це потрібно заводу? Грамотні інженерні кадри потрібні скрізь. Та й ми в академії не дурня клеїли – вчилися по-справжньому, як молоді студенти.

Цікаво і дуже пізнавально було, багато чого дізнався, навчився. Тим більше, нашим завкафедрою була Софія Михайлівна Пінчук, матінка засновника «Інтерпайпу» Віктора Пінчука…

Так що (сміється), знайомство з потрібними людьми для подальшого виробничого зростання, вважайте, налагоджено…

У День металурга, вірніше, напередодні (а то в понеділок на роботу!), напевно, зробимо з колегами вилазку на природу.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *