• Віктор Чепурний

Віктор Чепурний – голова першої в 38-му окрузі об’єднаної громади

В планах новообраного голови – створення своєї первинної медицины, своєї комунальної служби, муніципально-сільської поліції та МНС-івських пунктів безпеки

В Юр’ївському районі обрали сiльського голову та голову виконкому Варварівської сільради, яка об’єдналася з Вербуватівською – першої в 38-му виборчому окрузі об’єднаної громади. Згідно з результатами голосування перемогу з результатом 822 голоси (83,621%) здобув Чепурний Віктор Миколайович, голова Варварівської сільради, позапартійній.

Вікторе Миколайовичу, які передумови послужили поштовхом до об’єднання?

– Ініціаторами стали люди, які на прикладі сусідів із Павлоградського району захотіли якихось змін, змін на краще. Це з урахуванням того, що Варварівка має статус села з 2003-го року, до цього ми були селищем. Так, при Радянському Союзі вся промисловість Юр’ївського району була зосереджена на території Варварівки. А це більше 20 підприємств, із яких на сьогодні залишилося тільки три – комбікормовий завод, елеватор та будівельна фірма. Однак ми залишаємося досить привабливими для інвесторів. Приклад цього – лідер сільськогосподарського ринку України компанія «Нібулон» викупила в нас певну територію під будівництво елеватора. Генеральний план його будівництва й розвитку ще в розробці, а компанія вже щосили бере участь у соціальних програмах – для наших першокласників закупили парти і стільці, подарували дітлахам новорічні подарунки. До речі, після Васильківки ми будемо другі в області, котрі залучили цього найбільшого українського виробника, переробника, експортера та перевізника зернових.

– Все ж, коли виникла ідея об’єднання з Вербуватівкою?

– З 2015-го, коли пішов процес. Ми вже тоді почали серйозно замислюватися над цим і подавати районній владі свої пропозиції про об’єднання саме з Вербуватівкою. На жаль, нас тоді не почули і в перспективний план внесли об’єднання району в одну Юр’ївську громаду… Отже, поклавшись на допомогу району, в першу хвилю об’єднання ми не потрапили. А ось при другій хвилі ми свою пропозицію ініціювали самостійно. Нас почула обласна адміністрація. Підключився до процесу та підтримав ініціативу й народний депутат України Вадим Нестеренко. Завдяки цим факторам у нас все вийшло.

– Кажуть, внаслідок об’єднання бюджет району позбувся левової частки доходів?

– 25 відсотків. А якщо в недалекому майбутньому до нас приєднається й Новов’язівка, плюс ще 14 відсотків. Але ми не збираємося ані виходити, ані відгороджуватися від району стіною. До нас повертається 60 відсотків наших законних доходів. Ми забираємо під своє фінансування садки, школи, клуби. Це багато чого варте – не треба буде просити в району копієчку, будемо самі фінансувати. Природно, зробимо все, щоб люди відчули різницю. У зв’язку з цим з’явився вибір в отриманні медичних послуг, тобто, жителі будуть обирати, в якій лікарні їм краще лікуватися і, відповідно, яку нам фінансувати – Юр’ївську чи Павлоградську, наприклад. У перспективі – створення своєї первинної медицини. А також – своєї комунальної служби з місцевим водопостачанням, муніципально-сільської поліції та МНС-івських пунктів безпеки.

Декілька слів про себе та родину…

– Мені 41 рік. Після школи з червоним дипломом аудитора-бухгалтера закінчив Юр’ївське ПТУ, агроуніверситет. За фахом працював на хлібоприймальному підприємстві, головний бухгалтер, начальник відділу, заст. начальника райуправління пенсійного фонду. З 2010 року – голова Варварівської сільради. Одружений, маю дві доньки, старша закінчує 11-й клас, молодшій 4 роки.

Євген ЄВТУШЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *