• наші люди

Від радіоперехоплювача та економіста, до податківця, керівника агропідприємства і депутата міськради

На урочистих заходах в 11-му колегіумі, коли оголошують про присутність депутата Новомосковської міськради Володимира Фінька, школярі реагують особливо привітно й бурхливо… Дітей не обдуриш!

Агресивністю й віроломністю ніколи не відрізнявся, хоча народився 22 червня, але о шостій, а не о четвертій ранку, та через 31 рік після страшної дати нападу гітлерівської Німеччини на СРСР. З новомосковської робітничо-інтелігентської сім’ї, де Володя був середнім із братів. Мама працювала бухгалтером, батько – водієм на заводі, а ще серйозно захоплювався шахами й живописом. Навчався в 11-й школі (зараз колегіум). Улюбленими предметами були фізика, математика та хімія. Але, ботаном, як зараз кажуть, ніколи не вважався – змалечку ходив на гімнастику, легку атлетику, потім на футбол. У 1988 році в складі молодіжної збірної Новомосковська з футболу виграв чемпіонат області. Грав і зараз грає на позиції форварда.

– Піддавшись на вмовляння шкільного воєнрука про кар’єру військового, вступив до Одеського зенітно-ракетного училища. Пройшов медкомісію, успішно здавши фізпідготовку та перший іспит, забрав документи і повернувся додому. У спекотній Одесі, де всюди чувся плескіт моря, сумно було й дивитися на спітнілих курсантів у чоботях, – аргументує свій вчинок Володимир Миколайович. – Влаштувався фрезерувальником на Новомосковський завод Київського авіаоб’єднання, звідки забрали в армію. Служив на Далекому Сході у військах зв’язку, займався радіоперехопленням і записом радіопереговорів американських льотчиків.

Після дембеля вступив і закінчив економічний факультет Дніпропетровського сільгоспінституту. З 4-го курсу і до першої в країні кризи працював за фахом в одній із дніпропетровських фірм. Залишившись без роботи, «клюнув» на привабливу пропозицію спробувати себе за фахом у міліції, точніше, в держслужбі по боротьбі з економічною злочинністю. За три роки у званні старшого лейтенанта перейшов до Новомосковської податкової міліції, з якої за вісім років звільнився за власним бажанням у званні майора. І з 2011 року в агропромі – п’ять років очолював ТОВ «Фарм-форвард». Півтора роки тому створив нове агропідприємство, яке спеціалізується на оптових закупівлях і продажу насіння, засобів для захисту рослин, мінеральних добрив.

Традиційне питання людині, наділеній депутатськими повноваженнями: що або хто підштовхнуло Вас на такий крок?

– В Новомосковську я живу на Кущiвцi, де вже майже сім років мене обирають головою ОСББ своєї 70-квартирної п’ятиповерхівки. Чому мене? Напевно, тому, що регулярно допомагав із ремонтом, наводити порядок у домі, упорядковувати територію, вчасно підготуватися до опалювального сезону. Словом, чутка про мою господарську діяльність рознеслася Кущівкою, мешканці якої й запропонували мені представляти їхні інтереси в міськраді. Балотувався за партійними списками від Опозиційного блоку, оскільки мені імпонувала та імпонує їхня програма щодо, наприклад, зниження комунальних тарифів, підвищення життєвого рівня тощо. Так, всі передвиборні обіцянки за півтора року депутатства, природно, поки виконати не вдалося, але обіцяний капремонт дороги, яка з’єднує район із центральною вулицею, вже знаходиться на стадії проектного розгляду.

Чому Вас так люблять школярі?

– 11-й колегіум перебуває на території мого виборчого округу. В цій школі я з братами навчався, моя старша дочка-студентка, і зараз навчається молодша. Сам Бог велів допомагати, що, в міру своїх можливостей, і роблю.

Євген ЄВТУШЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *