Відверта розмова: кава з депутатом

Так назвали зустріч у неформальній обстановці студентів Новомосковська з депутатом міської ради Олексієм Фрейдіним. Вона проходила в одному з кафе Новомосковська з нагоди Дня студентів.

Студентам кооперативного, аграрного, металургійного коледжів і ПТУ № 48 випала можливість запросто за чашкою кави поспілкуватися з Олексієм Фрейдіним, не тільки як із депутатом, але й як із представником бізнесу, тому питання від студентів були як особистого характеру, так і такі, що стосувалися життя міста.

Почали з поширеної проблеми «зовнішньої реклами» наркотиків. На що Олексій Валерійович поскаржився, мовляв, злочинність дедалі більше опановує сучасні технології й часто навіть випереджає в цій справі правоохоронні органи. «Зі свого боку, я займаюся проектом «Муніципальної варти», який уже сьогодні дає позитивні результати з охорони нового надбання Новомосковська — центральної площі», — обнадіяв депутат. — Сподіваюся, надалі мені вдасться налагодити її роботу у всьому місті, створити єдиний диспетчерський центр швидкого реагування як на вандальні написи, так і на хуліганство.

Молодь цікавилася будівництвом у місті майданчиків для заняття екстремальним спортом, зокрема, скейтбордінгом. На що Фрейдін відреагував цілком по-спортивному: «У місті вже побудовано декілька футбольних стадіонів зі штучним покриттям, новий баскетбольний і майданчик для воркаута. Звісно, неможливо побудувати все й відразу, але про роллердром я чую не вперше. Зараз у міськраді розглядаються пропозиції про місце влаштування майданчика для заняття екстримом».

На питання про появу в Новомосковську кінотеатру Фрейдін відповів мовою бізнесу, мовляв, для цього потрібен інвестор із грошима, якого, на жаль, поки немає.

Нагальна проблема зниження вартості проїзду для школярів і студентів у міськтранспорті також, за твердженням депутата, не вирішується вольовими методами, оскільки в Новомосковську весь міськтранспорт належить приватним перевізникам, яким неможливо диктувати цінову політику. «Що ж стосується пільгових категорій, то на 70 тис. населення, 30 тис. — це пільговики, яких бюджет Новомосковська просто не потягне. Ми намагаємося знайти виходи із ситуації, зробивши пільгові рейси та ціни для школярів до 4-го класу».

Під час зустрічі порушувалися й інші питання: комунальні, політичні, навіть із декомунізації, а також особисті. Наприклад, Олексій Фрейдін заявив, що хоче перекласти процес прибирання снігу взимку на аутсорсингову систему, коли місту не потрібно буде цілий рік утримувати штат і дорогу техніку, а прибиранням снігу будуть займатися спеціально найняті організації. Також депутат розповів про свою сім’ю, і про те, що любить читати на ніч своїм дітям казки Корнія Чуковського.

Можна з упевненістю сказати, що зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Діти дізналися плани міської влади щодо розвитку Новомосковська, а Олексій Фрейдін зазначив для себе багато побажань молоді, які варто врахувати.

Андрій ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *