Відбувся відкритий Чемпіонат міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018»

В суботу, 15 вересня, у Новомосковську в акваторії ріки Самара (набережна з протилежної сторони парку ім. О. Сучкова) відбувся традиційний відкритий Чемпіонат міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018», повідомляє “Полезная газета“.

Новомосковськ завжди славився добрими справами, вагомими перемогами не тільки в праці, але й у спорті. А спортсмени нашого міста вписали чимало яскравих сторінок в історію спорту України. Веслувальні види спорту є досить популярними у нашому місті серед молоді. У 2009 році з метою популяризації веслувальних видів спорту було вирішено проводити щороку дані змагання. Але, на превеликий жаль, вони проводилися лише один раз. Лише після 6-річної перерви було вирішено поновити дані змагання. І тепер вони стали традиційними і проводяться щорічно.

На четвертому традиційному відкритому Чемпіонаті міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018» зі словами привітання виступив виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської рад Сергій Горошко. Провідні спортсмени Новомосковщини – гордість не тільки нашого краю, але і всієї України, а їх високі досягнення – це слава й імідж нашого регіону.

8 вересня вихованці відділення веслування академічного приймали участь у ІІІ заключному етапі кадетської регати «Золоте весло», який проходив у м. Дніпро. На даних змаганнях наша спортсменка Монашко Анастасія, вихованка тренера Ляльчку Наталії Віталіївни, виборола чергову золоту нагороду і отримала пару весел.

Під час вступної частини змагань, з привітаннями та поздоровленнями, не забули й про тих спортсменів відділення веслування академічного, які примножують славу нашого міста. Саме так, грамотами та цінними подарунками були нагороджені: майстер спорту, чемпіонат України серед чоловіків Заєць Валентин; срібний призер Чемпіонату України серед юніорів Майко Микита; КМС, бронзовий призер Кубка України серед юніорів Бєдарьов Роман; заслужений тренер України Дігтяренко Руслан; тренер відділення веслування академічного Бондаренко Валерій; КМС, чемпіонка України серед юнаків Монашко Анастасія; МСМК, тренер відділення веслування академічного Ляльчук Наталія.

По завершенню офіційної частини юні спортсмени Новомосковщини розпочали підготовку до змагань. Кожен із учасників «Новомосковської Регати – 2018» викладався на повну аби показати найкращі результати. По завершенню змагань турнірна таблиця виглядала наступним  чином:

Юнаки 2001-2002р.н., клас човнів одиночка парна:

 1. Майко Микита
 2. Ярошенко Данило
 3. Міленін Микита

Юнаки 2003-2005 р.н., одиночка парна:

 1. 1.Майко Михайло
 2. 2.Шевченко Денис
 3. Бєдарьов Роман

Юнаки 2003-2004 р.н., клас човнів двійка парна:

 1. 1.Долинюк Максим/Долинюк Ярослав
 2. Зиненко Артем/Онищенко Антон
 3. Замковий Анатолій / Мар’янченко Ілля

Юнаки 2005-2006 р.н., одиночка парна:

 1. Кучеренко Ян
 2. Баранник Кирило
 3. Кущик Гліб

Юнаки 2005-2006 р.н,. двійка парна:

 1. 1.Карпенко Богдан/Рубаник Гліб
 2. Пушкаренко Данило/ Гиркало Максим
 3. Грига Максим /Макаренко Олег

Дівчата 2003-2005 р.н., одиночка парна:

 1. 1.Монашо Анастасія
 2. Федотова Любов
 3. Мішина Вікторія

Дівчата 2006-2007 р.н., одиночка:

 1. Браславець Таісія
 2. Вікторова Заріна.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями. Загалом у відкритому Чемпіонаті міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018» приймали участь 50 учасників. Також цього дня проходили змагання з веслування на байдарках, де наші спортсмени показали не менш значимий результат.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *