Все, що душа довірила словам

22 березня Губиниська селищна бібліотека-філія №12 широко відчинила двері для всіх шанувальників поезії та творчих особистостей. Цього дня відбулася зустріч із жителькою селища Зінаїдою Чмир, яку природа обдарувала талантами рукоділля та поетичного слова. Її неодноразово запрошували до спілки письменників м. Новомосковська. Сьогодні поезія – це її життя…

Вона пише про родину, події сьогодення, і її актуальні слова всім такі близькі та зрозумілі. У вільний час Зінаїда Максимівна віддається улюбленій справі плетіння з паперової лози, до якої залучає й чоловіка. Свої роботи вона презентує жителям селища та околиць на різних виставках.
В рамках зустрічі пройшов огляд літератури рідного краю «Поезія – вилив душевної краси», присвячений поетам і письменникам ювілярам: Ганні Шепітько, Сергію Бурлакову, Віктору Коржу, Сергію Завгородньому, Михайлу Шатрову, Олесю Гочару, Григорію Бідняку.
Дуже сподобалася всім присутнім «Літературна кав’ярня», де за участю учнів 8 класу Анастасії Стратій, Анжеліки Йовжій і Руслана Кудрі, під керівництвом керівника драматичного гуртка Ніни Стратій, оживали поезії Григорія Бідняка.

Цей захід нікого не залишив байдужим. І хочеться висловити вдячність людям своєї справи – бібліотекарям Наталії Бессараб і Тетяні Ляльці, які завжди роблять усе можливе й неможливе для того, щоб заохочувати учнів школи до читання літератури, знайомлять нас із цікавими особистостями селища Губиниха – земляками, якими ми дійсно можемо пишатися.

Заступник директора з виховної роботи Надiя ОХМАТ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *