Все вже сплановано і затверджено!

73_к_440-летию_Новомосковска_2

Підготовка до Дня міста йде повним ходом

В.о. міського голови Новомосковська – секретар міськради Сергій Горошко дав бліц-інтерв’ю нашому виданню з питання «яким буде майбутнє свято, присвячене 440-річчю Новомосковська?».

Городяни можуть не перейматися, – свято буде, і воно буде проведено абсолютно по-новому, міська влада над цим працює. За місяць до святкування дня міста вже чітко визначені і програма свята, і основні його заходи.

 Мерія поставила перед собою завдання – провести свято краще, ніж будь-коли раніше. І сьогодні ми виходимо на найактивнішу фазу підготовки Дня міста, – сказав Сергій Горошко.

– Цьогоріч Новомосковськ святкуватиме круглу дату – 440 років. Ця цифра змушує нас звернутися до історичного козацького коріння нашого міста. Свято буде мати історико-культурологічний і патріотичний формат, говорити про спадкоємність поколінь і традицій.

SONY DSC

Ми звернулися до соціально-активного бізнесу Новомосковська, що дозволить водночас задати високу планку заходів, і звести витрати бюджету до мінімуму. Всі основні видовищні та витратні заходи фінансуватимуть спонсори свята, а не бюджет.

У свій день народження Новомосковськ планує прийняти досить багато гостей з інших міст, ми очікуємо, що на вулиці та площі міста вийдуть десятки тисяч городян

Тому, крім підготовки культурно-розважальної програми, до свята готуються комунальні служби. Адже всі ми, коли запрошуємо додому гостей, робимо генеральне прибирання будинку. Важливо, щоб до своєї круглої дати і Новомосковськ виглядав особливо чистим, підкреслено ошатним.

Є детальний план передсвяткових робіт для комунальних служб міста. Однак, мерія ініціюватиме і загальноміський передсвятковий суботник, звертатиметься і до городян з проханням підтримати цю ініціативу, навести ідеальний порядок у своїх дворах.

Ми розуміємо, що для керівництва міста свято – це ще й своєрідний іспит перед городянами, демонстрація вмінь працівників мерії, всього депутатського корпусу та комунальних служб міста об’єднувати людей навколо спільної мети, реалізувати хороші плани в добрі справи.

Хочу ще раз повторити і розвіяти побоювання городян: всі спроби окремих «опозиціонерів» і деструктивної «громадськості» зірвати свято, наприклад, через судові позови та інші судомні рухи тіла – ні до чого не приведуть.

У міста – кругла дата, у городян – буде гарне свято.

Буквально за тиждень жителі Новомосковська будуть докладно ознайомлені з детальною програмою свята, з особливостями тих чи інших заходів, щоб кожен міг розпланувати ці святкові дні та обрати собі справу або видовище до душі, – резюмував в. о. міського голови Новомосковська Сергій Горошко.

Анна КОВАЛЬЧУК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *