Всеукраїнське змагання для школярів у розпалі

Відкрито районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл»(Джура). Голова обласної ради Гліб Пригунов завітав на перший день змагань. 19 команд із навчальних закладів Дніпровського району три дні конкуруватимуть за звання кращих.

Рейд-походи, смуга перешкод, перетягування линви, стрільба, інтелектуальні вікторини на знання історії козацтва, творчі завдання із культурними традиціями – все це є невід’ємною частиною гри. Проходить вона у три етапи: районний, обласний та всеукраїнський. Цьогоріч Дніпропетровщина вперше прийматиме команди з усієї України. В оздоровчому центрі «Перлина Придніпров’я» пройде фінал «Сокіл» (Джура).

Головна мета – це військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва. Школярі повинні проявити свої фізичні, інтелектуальні та комунікативні здібності.

Голова обласної ради Гліб Пригунов поспілкувався із учасниками та підсумував: «Дуже важливо, що ця гра тепер є невід’ємною частиною шкільної програми і є затвердженою на державному рівні. Ті вміння, які отримують хлопці та дівчата під час змагань, неможливо отримати вдома перед комп’ютером. Це живе спілкування з однодумцями, єднання з природою, виховання витривалості, дисциплінованості, рішучості, фізичних здібностей! Зараз в області проходять районні відбіркові змагання. Ми готуємось до всеукраїнського етапу, аби провести його на високому рівні».

Прес-служба облради

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *