Всевидюче око Магдалинівської сільради

СМТ Магдалинівка, до речі, друга в районі після Котовки, вирішила убезпечити себе і своїх жителів камерами відеоспостереження.

За словами голови Магдалинівської селищної ради Володимира Найко, на території селища встановлено 24 відеокамери. Вони розташовані практично у всіх людних місцях СМТ — базар, автостанція, площа, Будинок культури, райадміністрація, селищна рада, школа, дитячі садки, деякі вулиці, ділянки доріг із найбільш інтенсивним рухом тощо.

Камери дуже якісні, з хорошою роздільною здатністю, чітким записом і відтворенням — прекрасно видно номери машин і обличчя людей. Усі відеокамери ввімкнені на запис у цілодобовому режимі.

Допомагати їм буде освітлення 38 з 55 вулиць райцентру, на яких уже горять економні лампочки на стовпах і, звісно, встановлено всевидюче око.

Записуюча апаратура й екран, на якому можна простежувати відразу кілька відеозображень у режимі реального часу встановлені в будівлі селищної ради.

Установка, налагодження та експлуатація бездротових камер відеоспостереження і приймаючої сигнал антени обійшлася бюджету Магдалинівської селищної ради в 590 тисяч гривень.

Микола ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *