«Вливання» в водоканали

Чотири водоканали Дніпропетровщини увійшли до програми фінансування від Німецького банку розвитку KfW. Про це розповів заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус. Серед них Аульський водовід, який забезпечує водою чималу кількість населення регіону та має потенціал аби надавати воду у додаткові населені пункти. Також це водоканали у Жовтих Водах, Верхньодніпровську та Марганці.

Програму планують почати реалізовувати вже у 2019-му році, проте основний потік інвестицій очікуються в 2020-2021-му роках. Першочерговими заходи, які передбачені програмою, є забезпечення енерго- та ресурсоефективності підприємств.

«Ми маємо зношені водоканали, що зумовлює збільшення кількості енергоносіїв для їх обслуговування. Ми не можемо перекладати це зростання тільки на споживачів, тому необхідно зорієнтуватися на економічну ефективність та показник надійності. Заміна старого обладнання на більш сучасне вже надасть 30-40 відсоткову економію ресурсів», – зазначив заступник голови Дніпропетровської обласної ради.

Дмитро ПРУЖИНІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *