• за законом

Вищий Суд України виніс остаточне рішення стосовно фермерського господарства «Дар»

16 березня 2017 року Вищий адміністративний суд України виніс остаточне рішення у справі № К/800/7730/17 щодо фермерського господарства «Дар», яке не підлягає надалі оскарженню.

В судовому порядку була встановлена правомірність і законність дій кінцевого покупця господарства «Дар» В. Кузнєцова. Як відомо, весь час скандального конфлікту В. Кузнєцов стверджував, що він законно вчинив дії з покупки господарства, будучи сумлінним покупцем, що намагалася спростувати протилежна сторона. Свого часу покупець заявив, що він готовий довести свою правоту й домогтися справедливості в судовому порядку.

Судові розгляди тривали з жовтня 2016 року, пройшли через три судові інстанції та в березні 2017 року дійшли до вищого адміністративного суду України.

Судячи з усього, конфлікт навколо господарства «Дар» нарешті починає переходити від стихійно-бунтарських і силових форм до цивілізованого правового вирішення, як це відбувається в усьому цивілізованому світі.

На думку Кузнєцова, він був від початку впевнений у своїй правоті, але висловлює жаль з приводу того, що на вирішення конфлікту було витрачено дуже багато часу. За цей період господарство «Дар» на очах розвалюється, і те, що він купував, знецінюється на очах.

Згідно з чинним законодавством, найближчим часом у ситуацію навколо господарства на підставі рішень судів різних інстанцій повинна вступити Державна виконавча служба, яка остаточно поверне тривалий скандальний конфлікт у правові межі.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *