Вибух на навчальних стрільбах

20 липня військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України за фактом поранення 8 військовослужбовців під час навчань на полігоні в Новомосковському районі розпочато кримінальне провадження за статтею КК України «Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточуючих»

Як повідомила прес-служба прокуратури, відповідно до наказу командира військової частини близько 8:00 на полігоні поблизу с. Черкаське Дніпропетровської області було сплановано проведення навчальних стрільб з Т-64Б.

В результаті намотування детонуючого шнура від переносної установки розмінування на каток танка спрацював детонатор, в результаті чого вісім військовослужбовців, що знаходилися неподалік, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. П’ять поранених військовослужбовців евакуйовані в військовий госпіталь з ушкодженнями середнього ступеня тяжкості, троє – доставлені в обласну клінічну лікарню ім. Мечникова у важкому стані.

Слідчо-оперативною групою відразу проведено огляд місця події, допитані свідки. Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону встановлюються причини та обставини, які призвели до нещасного випадку. Досудове розслідування триває.

Прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *