Виборці масово підтримують Вадима Нестеренка у його намірі балотуватися на другий термін

З минулого понеділка народний депутат Вадим Нестеренко почав традиційний об’їзд 38-го виборчого округу. Це насамперед – звіт перед виборцями, відверта розмова про проблеми того чи іншого населеного пункту. Крім того, за словами Вадима Григоровича, він хоче завдяки спілкуванню з людьми упевнитися у доцільності висування своєї кандидатури на позачергові вибори до Верховної Ради України. Нещодавно нардеп зустрівся з виборцями сіл Знаменівка та Левенцівка, а також з працівниками КП «Новомосковськтеплоенерго» та педагогічними колективами Новомосковська.

– Чотири роки тому, коли я пройшов до парламенту як безпартійний самовисуванець, за підсумками перших місяців роботи я прийняв рішення формально увійти до фракції Блоку «Солідарність». Чому? Тільки це дало мені можливість принести максимальну користь вам, моїм виборцям, – заявив Вадим Нестеренко. – Не будучи членом БПП, я поставив перед керівництвом фракції дві умови. По-перше, ствердив своє право не голосувати за ті партійні законопроекти, з якими буду не згоден, по-друге, взяв із них зобов’язання виділяти необхідні кошти для здійснення важливих інфраструктурних проектів на нашому окрузі. Результати моїх голосувань легко можна перевірити на сайті Верховної Ради. Я абсолютно принципово не голосував ні за медичну реформу, ні за проекти, що обмежують права аграрного сектора, ні за низку інших законів, які, на мою думку, йдуть врозріз із інтересами народу України. Водночас сам і в співавторстві підготував понад 20 законопроектів з розвитку АПК і українського села.

Що стосується розвитку інфраструктури округу, то за минулі чотири роки мені вдалося залучити сюди приблизно півтора мільярди гривень додаткового фінансування з бюджетів різних рівнів. Всі ці кошти пішли на реконструкцію шкіл, дитячих садків, палаців культури і медичних установ, ремонт доріг та багато іншого, про що просили мене виборці.

Я взяв на себе і додаткове навантаження для допомоги незахищеним верствам населення, ініціював і створив благодійний фонд «Твiй рiдний край», завдяки якому всі чотири роки ми допомагали людям вирішувати їхні нагальні фінансові проблеми у важких ситуаціях.

Знаєте, в чому полягає сьогодні головна проблема? Люди, через сформовані в країні обставини, розучилися бачити і вірити в хороше. Те, що зроблено корисного, сприймається як належне. А якщо є поки ще невирішені проблеми, їх люди пам’ятають і ображаються, звинувачуючи зокрема й мене, вашого депутата. Через труднощі життя ми розучилися об’єктивно зважувати і оцінювати що добре, а що погано. Цим щосили користуються мої політичні опоненти, що не жаліють сил і часу поливати брудом всі наші досягнення і не погребують відвертим наклепом для досягнення своїх корисливих цілей. Спростовувати цю брехню у мене немає ні часу, ні бажання. Краще витратити час не на слова, а на корисні, потрібні людям справи.

Одним зі своїх головних досягнень я вважаю те, що на окрузі вперше за багато років налагоджена планомірна робота з розвитку інфраструктури. Школи та амбулаторії, що 40-50 років не бачили ремонту, реально оновилися, модернізувалися, отримали обладнання. Саме це насамперед необхідно для нормального життя людей, які довірили мені представляти їхні інтереси на державному рівні.

Я прекрасно розумію, що зробити треба значно більше, ніж вже зроблено. Є готові проекти, такі як капітальна реконструкція стадіону в Новомосковську, придбання обладнання для ЦРЛ, ремонт основних транзитних доріг району. Є незавершені об’єкти, які ми маємо намір довести до ладу в найближчому майбутньому. Досі нам це вдавалося. Я згадую один зі своїх «нічних кошмарів», в якому центральна площа Новомосковська залишається без фінансування з держбюджету – розритою, обгородженою парканом і поповнює ряди безнадійних довгобудів. Таке було у багатьох моїх колег-депутатів, які займалися не округом, а «політикою». У нас цього не сталося, я системно працював з Кабміном і ОДА, на будівництві чітко працювали підрядник і міська влада, і найголовніше – ми відчували підтримку звичайних городян. Хотілося б щоб, незважаючи на поки ще не зовсім зрозумілі зміни, що відбуваються з приходом нової влади, питання розвитку округу вирішувалися так само чітко та ефективно. У всякому разі, якщо ви знову довіритесь мені, я докладу максимальних зусиль, щоб це сталося, – підсумував Вадим Нестеренко.

Сергій ВЕРЬОВКІН

Дослівно

З зали (с. Михайлівка):

– Вадиме Григоровичу! Ми Вас повністю підтримуємо. Будьте самі по собі. Не вступайте ні в які коаліції, а краще згуртуйтесь у Верховній Раді навколо єдиної мети – зупинити війну за всяку ціну! Підтримайте в цьому нового Президента. І, звичайно, обов’язкова умова, – не дайте роздерибанити країну.

Депутат новомосковської районної ради Віктор Струк:

– У незалежній Україні ми живемо вже 25 років. І тільки останні п’ять ми бачимо зміни на краще не на папері, а на ділі. У кожному селі району щось зроблено. Десь проведено світло, десь відремонтований дитячий садок. Так, не все ще так добре, як ми хочемо, але я вважаю, що голосуючи за Вадима Григоровича, ми продовжимо цю позитивну тенденцію ще, принаймні, на чотири роки.

Директор «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко:

– Я застав ще колишнього народного депутата. Його все одно, що не було. Згадаймо 2016-й рік, коли нам просто не давали газ, щоб розпочати опалювальний сезон через борги, які накопичувалися понад 10 років. Тільки завдяки Вадиму Нестеренку нас прийняли в «Нафтогазі» і ми отримали можливість домовитися. Виділення грошей міськрадою – теж його заслуга. Можна сказати, що наше підприємство сьогодні працює тільки завдяки Вадиму Григоровичу. Потрібно пам’ятати про це, коли ми будемо робити свій вибір.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *