• зі святом

Весняний настрій у Новостепанівському Будинку культури

Ми відзначаємо чимало різних свят – державних і церковних, сімейних і професійних. Кожен із нас  по-різному ставиться до них, але є свято, яке не залишає байдужим жодного, бо цього дня славлять найпрекраснішу половину людства – жінок.

Напередодні свята працівники Новостепанівського БК не залишили без уваги жодного двору. Кожна жінка сіл Новостепанівка та Веселе отримала листівку з привітанням та запрошенням на святковий концерт.

Під час святкового концерту найчарівнішу половину людства – мам, бабусь, подруг, усіх дівчат – щиро вітали з Міжнародним жіночим днем учасники художньої самодіяльності Новостепанівського Будинку культури. Найщиріші побажання та вдячність висловили у своїх виступах танцювальні колективи «Асорті» (керівник Т. Рубан) та «Барви України» (керівник О. Федишин). Свої пісні присутнім подарували Наталія Різниченко та Світлана Данчук. Святкового настрою присутнім додав незвичайний показ від театру мод «Фантазія». Колекція мала назву «Національна мозаїка». Всі костюми були виготовлені з поліетиленових пакетів.

Діана Гаврильченко з Голубівки зачарувала глядачів своїми запальними східними танцями.

Святковим сюрпризом для всіх присутніх став виступ гурту «Лілея» та дуету «Гармонія» з Михайлівки, які з великим задоволенням завітали зі своїми привітаннями. Під час трьохгодинного концерту в залі панувала святкова атмосфера, очі глядачів світилися радістю, а серця наповнювались любов’ю.

Всім жінкам бажаємо завжди дивитися вперед із надією, вгору – з вірою, по сторонах – з любов’ю та назад – із вдячністю.

Адміністрація Новостепанівського БК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *