• перемогла дружба

Весняний конкурс жінок-пекарів

Змагання зібрало майстринь своєї справи – з чотирьох провідних хлібопекарських підприємств області – хлібозаводів Кривого Рогу, Нікополя, Павлограда і Новомосковська.

Після тривалого й необґрунтовано незаслуженого забуття на Днiпровському хлібокомбінаті №11 (м. Новомосковськ) під егідою обласної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей пройшов конкурс на звання найкращого пекаря. За раніше сформованою традицією конкурс проходив напередодні Міжнародного жіночого свята – 8-го Березня.

Спочатку підприємства-конкурсанти представили на суд компетентного журі та присутніх глядачів на чолі з директорами всіх чотирьох хлібокомбінатів «домашнє завдання» – спечені хлібні короваї та апетитні красені-торти, від яких неможливо було відірвати очей і які змушували організм рясно виробляти слину (навіть у тих, хто дотримується суворих дієт). Коли всі конкурсанти з’їхалися та повністю заставили довгий стіл президії привезеною здобою та кондитеркою, керівник облпрофспілки, голова оргкомітету конкурсу, обласний депутат Анатолій Григорович Білик у вітальному зверненні висловив невимовну радість, що за 11 років лихоліття вдалося-таки відродити цей конкурс, що раніше існував не одне десятиліття. Привітав учасниць і присутніх жінок із весною та святом 8-го Березня, побажав їм здоров’я, щастя, здійснення заповітних задумів і подякував за їхню святу роботу – виготовлення головного продукту людства – хліба.

привітання

Варто зазначити, що конкурс, хоч і мав статус святкового, проте далеко не був прохідним заходом для «галочки». За умовами змагання, чотирьом конкурсанткам (по одній найкращій, делегованій від кожного підприємства) необхідно було виготовити з однакових заготовок тіста три найменування хлібо-булочних виробів: різдвяний калач, плетену халу та «Новомосковську» плюшку. Через те, що тісто в усіх було однакове, смакові якості до уваги не бралися. Оцінювалися, в основному, два показника – швидкість виготовлення виробів і їхній зовнішній вигляд. Важлива деталь: за умовою конкурсу, кожна майстриня мала «зліпити» по чотири вироби трьох вищезазначених найменувань. Оцінювало роботу конкурсанток компетентне журі на чолі з генеральним директором обласної асоціації хлібопекарів Дніпропетровщини Галиною Олександрівною Лічман і двома досвідченими пекарями-технологами.

Дійство відбувалося в булочний цеху 11-го хлібокомбінату. Виробничий процес не зупинявся – поряд на повну потужність працювали кілька ліній із виробництва макових рулетів і «Новомосковських» булочок. Тому було досить спекотно як від змагального, так і від робочого процесу. Головному судді довелося навіть просити працівників комбінату принести конкурсанткам водички…

конкурс

Мало того, що кожна з учасниць намагалася продемонструвати неабияку професійну майстерність і досконале знання своєї справи, дівчата «ввімкнули» фантазію, прикрашаючи свої тістові заготовки привезеними з дому різними фігурними витребеньками й кондитерськими смаколиками. Однак, незважаючи ні на що, найкращих визначали секундоміри та професійне досвідчене око суворого, проте справедливого журі.

Переможцем конкурсу стала представниця Нікопольського хлібокомбінату Євгенія Пащенко. Друге місце посіла працівниця Днiпровського хлібокомбінату №11 (м. Новомосковськ) Надія Журавель. Почесне третє місце виборола Надія Чергик з «Павлоградхлiба». Анатолій Білик як голова оргкомітету конкурсу та голова облпрофспілки вручив переможницям дипломи та грошові премії.

Переможницею в номінації «За оригінальність і фантазію», а також володаркою грамоти ЦК профспілки та премією стала працівниця ПАТ «Криворіжхліб» Анна Дяченко.

А ось при підведенні підсумків «домашнього завдання», журі дещо здивувало вибором переможця, яким стала Світлана Череп із Нікопольського хлібокомбінату. Справа в тому, що багато хто попередньо вже віддали пальму кондитерської першості місцевій чарівниці Олені Ков’яровій, котра представила на суд журі 4-поверховий бісквітний торт із сухофруктами, просочений вершками, вареним згущеним молоком, сиропом і цукровою мастикою. Зверху торт був прикрашений бутонами живих троянд. Важко уявити, але саме живі квіти (а ще засушених метеликів), за твердженням голови журі Галини Лічман, категорично заборонено використовувати в кондитерській справі.

До підведення підсумків і нагородження переможниць встиг і народний депутат України Вадим Нестеренко, який уважно розглядав булочки, торти й короваї, що вийшли з-під рук майстринь-пекарів. Вадим Григорович від себе привітав усіх жінок зі святом весни, краси та любові, подякував пекарям за чудові вироби, в які вкладено душу і працю, та висловив надію, що відроджена традиція проведення конкурсу буде продовжена.

Євген ЄВТУШЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *