Весняний джаз Новомосковщини

6 травня в селищі Черкаському Новомосковського району  пройшов фестиваль «У сучасних ритмах», який вже 11 років поспіль збирає юних виконавців естрадної та джазової музики Новомосковської районної дитячої школи мистецтв. Понад 150 учасників із Перещепиного, Орлівщини, Меліоративного, Гвардійського та Черкаського зібралися в Гарнізонному Будинку Офіцерів, аби показати свою майстерність.

Звісно, конкурсанти хвилювалися, але запальна музика джазу підіймала настрій, і за лаштунками учасники підтанцьовували під гострі ритми музики.

Концерт промайнув, як блискавка, і триваючи цілих три години, – не втомив нікого. Адже концертна програма конкурсу була насиченою та яскравою, вона відобразила все різномаїття жанрів джазової музики від блюзу, регтайму та рок-н-ролу до сучасних п’єс у джазовому стилі у виконанні сольних, ансамблевих і хорових номерів. Навіть найменші учні-піаністи першого класу в номінації «юніор» взяли участь у конкурсі та отримали призові місця.

Всі учасники були дуже раді солодким призам – ексклюзивним пряникам, які для них приготувала мама випускниці школи мистецтв, депутат Новомосковської районної ради, майстриня Алла Вікторівна Сумнікова з м. Перещепиного.

Без сумніву, джаз підіймає настрій, налаштовує на позитив і вчить учнів нашої школи складним танцювальним ритмам. Удача тішить дітей, а власна старанність приносить свої плоди та мотивує на нові виступи.

Завідуюча музично-теоретичним відділом Новомосковської районної дитячої школи мистецтв, організатор джазового фестивалю Олена ЛОМАКІНА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *