• ярмарок

Весну Кулебівка зустріла гідно

Стає доброю традицією завершувати масляний тиждень у Новомосковську в робочому мікрорайоні Кулебівка святковим ярмарком за цінами виробників від благодійного фонду народного депутата України Вадима Нестеренка «Твій рідний край», масовим гулянням із шашликами, кулішем, чаєм і млинцями, що називається, з пилу, з жару, а ще – грандіозним концертом.

Нудний і вогкий дощик, що накрапував суботнього ранку і раз у раз чергувався з мокрим снігом, зіпсував святковий настрій хіба, що найледачішим. Хоча, організатори заходу – фракція «Опозиційний блок» в Новомосковській міській раді – до останнього побоювалися, що Кулебівка злякається негоди. Але, як кажуть справжні футбольні вболівальники, – матч відбудеться за будь-якої погоди.

гуляємо під дощем

До призначеної години площа біля 12-ї школи стала повільно та впевнено заповнюватися одягненими в непромокальні куртки, поліетиленові плащі або просто з різнокольоровими парасольковими шапками на головах людьми. Що дивно, не лише дорослими – прихопили дітей та онуків, яким як нікому було в задоволення побродити в гумових чоботях по численних калюжах, поштовхатися в чергах за безкоштовними млинцями з варенням або сметаною, солодким гарячим чаєм і димлячим кулішем із тушеночкою та сальцем. Про всі ці гастрономічні спокуси потурбувалися місцеві квартальні з помічницями та військові кухарі з розташованого неподалік 194-го понтонно-мостового загону, який привіз аж два причепи армійської польової кухні.

польова кухня

Прослухавши привітання з Масляною та добрі напуття до прийдешньої Прощеної неділі від священика, в. о. Новомосковського мера, міського секретаря Сергія Горошка, депутата облради Олександра Борсука, голови фракції «Опозиційний блок» у міськраді Олексія Фрейдіна та члена виконкому Олександра Іванова, кулебівці під звуки концерту розбрелися, хто до машин із картоплею за «смішні» 4 грн, хто за борошном без накруток від «Дніпромлину», хто за млинцями або гарячим кулішем з чаєм.

пригощайтеся

На закінчення можна констатувати наступне: незважаючи на негоду, за пару годин народ з’їв більше 300 порцій кулеша, півтори тисячі(!) млинців із п’ятьма банками варення та 10-літровим бідоном сметани, осушив 50 літрів чаю – тож весну Кулебівка зустріла гідно!

Євген ЄВТУШЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *