Веселий та корисний відпочинок

В кінці травня пролунав останній Дзвоник у школах Новомосковська. Якщо для випускників він останній, то для початкової та середньої ланки – це старт для нових вражень, яскравих емоцій, цікавих подорожей.

В СЗШ №6 традиційно запрацював оздоровчий заклад «Сонцеграй». Його мета – організація дозвілля та змістовного відпочинку дітей. Дітям проводили екскурсії до дитячої бібліотеки, до пожежної частини, міського парку відпочинку, були поїздки до басейну. Всі були охоплені гуртковою роботою спортивного і творчого напрямків.

Особливо сонцеграйцям запам’ятається 14 червня. Саме в цей день табір перетворився на туристичне містечко. Кожен загін заздалегідь приготувався до участі в туристичному конкурсі: навчилися облаштовувати своє містечко, складати рюкзак, ставити палатку, розпалювати вогнище, надавати першу медичну допомогу. Організатори туристичного зльоту вчителі фізвиховання Ірина Євгеньєва та Віктор Назаренко разом із юними інструкторами з туризму підготували справжні туристичні випробування. Під час змагань команди долали різні етапи: купини, колоду, маятник, паралелі.

Особливо урочисто пройшов у таборі «День України»: конкурс вишиванок, віночків, української інсценованої  пісні. Все це згуртовує дітей, виховує їх справжніми патріотами рідної країни.

15 червня в «Сонцеграї» відбувся заключний етап міської акції «Діти Новомосковська за мир». Гостями на святі були: член виконкому міської ради Олександр Іванов, депутат міської ради Михайло Барсук, представники церкви отець Андрій та отець Володимир. Всім переможцям та учасникам акції були вручені солодкі призи.

Під час літнього відпочинку діти поєднували цікаве й корисне. В таборі працювала мовна школа – 10 загін (вихователі – вчителі англійської мови Тетяна Кутова та Анжела Вороніна). Діти вдосконалювали свої навички спілкування іноземною мовою.

А скільки нових знань отримали сонцеграйці в гуртках «Домісолька» (керівники Ольга Тановицька та Світлана Руденко), «Комп’ютерний дизайн» (керівники Анатолій Золотарьов та Ольга Мартинова), «Пізнай себе» (керівники Ліна Резнікова та Ольга Дишлюк)! Продовжували розвиток творчо обдарованих дітей керівники гуртка «Читайлик» (керівники Людмила Карпенко та Любов Тиховська). Організатором усіх цих табірних свят була педагог-організатор Наталія Лікоть. Материнську любов і турботу до дітей виявили начальник табору Ірина Сіроклин та її заступник Наталія Гергель.

Оберігала здоров’я сонцеграйців лікар Любов Петроченко.

Чистоту і затишок табору підтримували техпрацівники під керівництвом заступника директора по господарчій частині Тетяни Коряченко. Смачно годували працівники їдальні разом із завідуючою їдальні Валентиною Лозою.

Веселі табірні дні надовго залишаться в пам’яті дітей.

Дирекція школи, керівники оздоровчого закладу «Сонцеграй» та батьки вдячні міській владі, що забезпечила учнів пільгових категорій (130 дітей) безкоштовними путівками в табір.

Адміністрація СЗШ №6

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *